Tam kde smrt chodí na čekanou

Tam kde smrt chodí na čekanou - Vladimír Ptáček | I15cajalco.com

...ín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181 ... Tam kde šumí proud - Karel Gott - YouTube ... . Moje knihovna ... Básnická sbírka Tam kde smrt chodí na čekanou je autorovou zprávou o stavu světa a o smyslu lidského údělu, kdy jedinou spravedlností se stává snad jedině smrt. Paleček nenabízí rozmáchlé poetické popisy, ale spíše stručné náčrtky toho podstatného, co člověka na konci života potkává a navždy poznamenává. Básnická sbírka Tam kde smrt chodí na čekanou je autorovou ... Tam kde šumí proud - Karel Gott - YouTube ... . Básnická sbírka Tam kde smrt chodí na čekanou je autorovou zprávou o stavu světa a o smyslu lidského údělu, kdy jedinou spravedlností se stává snad jedině smrt. Paleček nenabízí rozmáchlé poetické popisy, ale spíše stručné náčrtky toho podstatného, co člověka na konci života potkává a navždy poznamenává. Kniha: Tam kde smrt chodí na čekanou(Vladimír Paleček) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk 190 Kč 171 Kč Vladimír Paleček Tam kde smrt chodí na čekanou Vladimír Paleček (* 1975) se věnoval poezii od mládí a první texty, jako asi všechny juvenilie, odrážely jeho starosti i radosti. Svoje verše šířil po nepříliš poetickém kraji Sokolovska neobvyklým způsobem: básnické vzkazy svázané do útlýc... Táto stránka používa cookies. Údaje v nich uložené sa používajú jednak na bežné fungovanie stránky (napr. prihlásenie) a jednak nám pomáhajú poskytovať lepšie služby. Niektoré údaje v cookies zdieľame aj s tretími stranami (napr. pri vyhodnocovaní návštevnosti). Tam kde smrt chodi na čekanou. Babička potrkala dědečka: aneb Co tomu říkáte, doktore? Všechna hvězdná znam...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Ptáček
DIMENZE
6,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Tam kde smrt chodí na čekanou.pdf

POPIS

Básnická sbírka Tam kde smrt chodí na čekanou je autorovou zprávou o stavu světa a o smyslu lidského údělu, kdy jedinou spravedlností se stává snad jedině smrt. Paleček nenabízí rozmáchlé poetické popisy, ale spíše stručné náčrtky toho podstatného, co člověka na konci života potkává a navždy poznamenává. Stáří se v jeho pohledu stává plíživou nemocí, která zasáhne každého. Autor píše také o křehkosti lidí v této životní „konečné stanici“ - bez retuší, ale s úctou.

Chcete si přečíst knihu?Tam kde smrt chodí na čekanou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Ptáček. Číst Tam kde smrt chodí na čekanou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY