Cesta do pravěku

Cesta do pravěku - Lukáš Skupa | I15cajalco.com

.... A. Novotný Kamera / Camera: Václav Pazderník, Antonín Horák Hudba / Music ... Paleontologické omyly v Cestě do pravěku | DinosaurusBlog ... ... Directed by Karel Zeman. With Vladimír Bejval, Petr Herrman, Zdenek Hustak, Josef Lukás. Youngest of four boys one day finds a fossil of trilobite. So his older friend take him on journey through prehistory, up to beginning of time, to see real live trilobites. Cesta do pravěku je český fantastický film režiséra Karla Zemana z roku 1955, inspirovaný ilustracemi Zdeňka Buriana, které vytvořil s pomocí vědecké konzultace s paleontologem Josefem Augustou.. Podle publicisty Ivana Adamoviče byla pro film literární předlohou pravdě ... Karel Zeman: Cesta do pravěku - TRAILER digitálně ... ... .. Podle publicisty Ivana Adamoviče byla pro film literární předlohou pravděpodobně kniha V pravěkém světě z roku 1927 od Arnošta Cahy.V titulcích filmu to však uvedeno není. Journey to the Beginning of Time (Czech: Cesta do pravěku, literally "Journey into prehistory") is a color 1955 Czechoslovak science fiction adventure film directed by Karel Zeman.Produced using a combination of 2-D and 3-D models, it was the first of Zeman's productions to include actors in conjunction with stop-motion and special effects. Cesta do pravěku - Stegosaurus - Duration: 7:30. MartinNemec 118,081 views. 7:30. Karel Zeman: The Fabulous Baron Munchausen - TRAILER of the digitally restored film - Duration: 1:41. Cesta do pravěku získala ocenění za nejlepší dětský film na MFF v Benátkách a Cenu kritiky na festivalu v Mannheimu. -ap- Obsah Chlapec Petr opravuje viditelně poničený deník cesty do pravěku, kterou prožil s kamarády Jendou, fotografem Toníkem a nejmladším čiperným Jirkou. Cesta do pravěku - 2014 V...

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Skupa
DIMENZE
3,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do pravěku.pdf

POPIS

Kolektivní publikace nabízí komplexní a rozmanitou reflexislavnéhodílačeskékinematografiezroku1955.Jednotlivé texty od odborníků nejen z oblasti filmových studií představují snímek ve vztahu ke Karlu Zemanovi jakožto průkopníkovi domácí science fiction či osobitému experimentátorovi. Detailně se zaměřují také na produkci a distribuci filmu, na jeho mezinárodní ohlas nebo nakonkrétníuměleckézdroje,včetněinspiraceobraznostíZdeňkaBuriana.Publikacetéžzačleňujesnímekdo širších souvislostí žánru českého filmu pro děti, dobové pedagogiky či popularizace vědy.

Chcete si přečíst knihu?Cesta do pravěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Skupa. Číst Cesta do pravěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY