Jaroslav Šalda: Portrét titána tisku

Jaroslav Šalda: Portrét titána tisku - Iveta Škrabalová | I15cajalco.com

...o první český časopis, který se plně orientoval na informování pomocí fotografie ... Jaroslav Šalda. Portrét titána tisku ... . Jaroslav Šalda - portrét titána tisku Kniha se pokouší načrtnout pozapomenutý příběh chudého a odstrkovaného chlapce, který se vlastním přičiněním a neotřelým postupem vypracoval v respektovaného polygrafického odborníka, zakladatele i dlouholetého ředitele největšího a nejmodernějšího prvorepublikového tisk... Jaroslav Šalda - portrét titána tisku. Iveta Škrabalová . Atlas vybraných druh ... EOF ... ... Jaroslav Šalda - portrét titána tisku. Iveta Škrabalová . Atlas vybraných druhů padlí (řád Erysiphales) v České republice. Veronika Petřeková, 1992- O portálu Knihovny.cz . O portálu ; Zapojené knihovny a zdroje ; Historie portálu Knihovny.cz ; Pro média ... Z ocenění se těší i vítězové Studentské soutěže, a to v kategoriích vědy o neživé přírodě (Vladimír Zýka - Fragmentace krajiny ČR dopravními stavbami - vývoj, současný stav a priority územní ochrany) a humanitní a společenské vědy (Iveta Škrabalová - Jaroslav Šalda. Portrét titána tisku.) Jaroslav Šalda - portrét titána tisku. ŠKRABALOVÁ IVETA. Běžně 265 K ... ...

INFORMACE

AUTOR
Iveta Škrabalová
DIMENZE
3,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Jaroslav Šalda: Portrét titána tisku.pdf

POPIS

Kniha se pokouší načrtnout pozapomenutý příběh chudého a odstrkovaného chlapce, který se vlastním přičiněním a neotřelým postupem vypracoval v respektovaného polygrafického odborníka, zakladatele i dlouholetého ředitele největšího a nejmodernějšího prvorepublikového tiskového podniku Melantrich. Svědka ohromné šlechetnosti i těžko uvěřitelné brutality, jenž prožil jednu z nejrušnějších dob historie, kdy svět spojila železnice a rozdělily ho dvě celospolečenské války.

Chcete si přečíst knihu?Jaroslav Šalda: Portrét titána tisku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iveta Škrabalová. Číst Jaroslav Šalda: Portrét titána tisku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY