Hlava v hlavě

Hlava v hlavě - David Böhm, | I15cajalco.com

...ového průmyslu. Hlava je v anatomii označení pro přední část těla živočichů ... Píchání v hlavě - diagnóza, příznaky, léčba - Tvojedoktorka.cz ... . Její součástí jsou obvykle mozek, oči, uši, nos a ústa, zajišťující některé smyslové funkce; zejména chuť, čich, sluch a zrak jsou obvykle zprostředkovány pouze prostřednictvím orgánů hlavy. Někteří velmi primitivní živočichové hlavu nemají (např. ... 2015 Období dospívání může být velice komplikované, a Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém Středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca, není žádnou výjimkou. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi - Radostí (Amy Poehle ... Hlava v hlavě - David Böhm, Ondřej Buddeus | KOSMAS.cz ... ... . Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi - Radostí (Amy Poehler), Strachem (Bill Hader), Hněvem (Lewis Black ... prosím o radu Moje maminka má neustálý tlak vzadu v hlavě a hučí jí v uchu jako kdyby stála u vodopádu občas se jí motá hlava.tlak má v normálu.Má slabou cukrovku a anginu pektoris.' ... nespat na břiše, pod hlavu raději ortopedický polštářek,nespat na rovném, aby nebyla hlava v záklonu.' odpovědět; 18. Únor 2007 ... V hlavě - Trailer - Duration: 2:31. Disney Channel Česká ... 2012 · Family; 1:28:47. Velká šestka (nový trailer) - v kinech od 22.1. 2015 - Duration: 2:32. Disney Channel Česká ... Hlava v hlavě. Popis hry Každý má svou hlavu. Jenže co to znamená? Je to jen ta kulatá věc na krku? Kdepak, tím to zdaleka nekončí. Zahraj si s podobou různých hlav a vyzkoušej, jaké průpovídky a přirovnání se k hlavě a jejím součástem vztahují. Hlava v hlavě Labyrint, 2013, 145 pp. Language: Czech Genre: Children's and Young Adult ISBN: 9788086803241 Read ...

INFORMACE

AUTOR
David Böhm,
DIMENZE
11,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlava v hlavě.pdf

POPIS

Hlava v hlavě získala Magnesii Literu v kategorii kniha pro děti, ocenění Zlatá stuha 2014 a byla vyhlášena nejkrásnější dětskou knihou roku.Každý má svou hlavu. Jenže co to znamená? Je to jen ta kulatá věc od ucha k uchu? Kdepak, tím to zdaleka nekončí. Hlava je totiž úchvatná – informuje nás o tom, co je kde vidět, slyšet, jak něco voní nebo chutná. V hlavě se nachází ředitelství těla, protože mozek pamatuje na všechno: kdo jsem já, kdo jsi ty i jak se k sobě dostaneme, když chceme dát hlavy dohromady. Zkrátka a dobře, hlava je nejdůležitější částí těla a čím víc se jí člověk zabývá, tím spíš zjišťuje, že by potřeboval alespoň malou encyklopedii, aby popsal všechno, co se nachází v ní a na ní i co s ní souvisí. Hlava v hlavě je nevšední a originální publikací, první českou hlavopedií, určenou především pro dětského čtenáře, jemuž má nápaditou a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv.David Böhm (1982) Absolvent Akademie výtvarných umění v Praze. Trojnásobný finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého. Společně se svou sestrou Terezií Böhmovou vydal v edici Raketa knihu Ticho Hrocha, která získala Zlatou stuhu za nejlepší výtvarný počin v soutěži Nejkrásnější knihy roku 2009.Ondřej Buddeus (1984) Na Filozofické fakultě UK vystudoval norštinu a překladatelství – němčinu. Překládá, píše a je šéfredaktorem časopisu Psí víno. V roce 2013 mu byla udělena Cena Jiřího Ortena za knížku rorýsy.

Chcete si přečíst knihu?Hlava v hlavě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Böhm,. Číst Hlava v hlavě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY