Život 3.0: Člověk v éře umělé inteligence

Život 3.0: Člověk v éře umělé inteligence - Max Tegmark | I15cajalco.com

...k. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2020 Počet stran: 296 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 299 K č ... Život 3.0 - Člověk v éře umělé inteligence ... . Cena bez DPH: 272 Kč. Zadejte vaše míry, pomůžeme vám při výběru velikosti ... Život 3.0 Člověk v éře umělé inteligence Max Tegmark Co se bude dít, až se nám podaří vytvořit umělou inteligenci (AI), která se svou silou vyrovná lidské? Max Tegmark nepochybuje, že k tomu ... Život 3.0 - Člověk v éře umělé inteligence (2020) / JanH (19 views) Ti, které oslovila kniha Mat ... Život 3.0 - Člověk v éře umělé inteligence - Max Tegmark ... ... ... Život 3.0 - Člověk v éře umělé inteligence (2020) / JanH (19 views) Ti, které oslovila kniha Matematický vesmír, by si neměli nechat ujít ani autorův další literární počin, s nímž přichází nakladatelství Dokořán (edice Zip) - Život 3.0. Kniha: Život 3.0(Max Tegmark) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... Život 3.0 Člověk v éře umělé inteligence ... Život 3.0 Člověk v éře umělé inteligence Kniha švédskoamerického kosmologa Maxe Tegmarka je věnovaná umělé inteligenci a jejímu dopadu na lidskou civilizaci. Autor popisuje možnost vzniku nové - technologické - formy života, takzvaného života 3.0, který má být schopen vylepšovat sám sebe. Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Ekonomika umělé inteligence Drtivá většina všech výpočtů probíhá v zónách strojů, které z převážné části vlastní bezpočet soupeřících superinteligentních AI, které tam žijí. Už z titulu jejich nadřazené inteligence a lepší technologie se jim ostatní entity nemohou rovnat a jejich moc je neochvějná. Život 3.0 - Člověk v éře umělé inteligence. SKLADEM - ... Sebeuzdravující já - revoluční plán, jak nastartovat svou imunitu a zůstat zdraví po celý život. v prodeji od 30.05.2020 . Deepak Chopra, M.D,, Rudolph E. Tanzi Ph.D. Sleva 11% - 294,00 K ......

INFORMACE

AUTOR
Max Tegmark
DIMENZE
9,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Život 3.0: Člověk v éře umělé inteligence.pdf

POPIS

Kniha švédskoamerického kosmologa Maxe Tegmarka je věnovaná umělé inteligenci a jejímu dopadu na lidskou civilizaci. Autor popisuje možnost vzniku nové – technologické – formy života, takzvaného života 3.0, který má být schopen vylepšovat sám sebe. Tegmark erudovaně vysvětluje mechanismy učení a samostatného uvažování této umělé inteligence, hluboké a překotné změny, jichž jsme již nyní svědky. Neméně zásadní místo v knize mají předpovědi vlivu na lidstvo, včetně etického rozměru lidství. Uvažuje nad celou řadou možných variant, v závislosti na místu ve společnosti, jež tato inteligence zaujme, a schopnostech, jichž dosáhne. Nabízí také sociologický a ekonomický pohled a dochází až k filozofickým otázkám existence a ptá se, jak lze vůbec definovat vědomí. Jakožto kosmolog autor nezůstává při zemi, dotýká se i klíčové role umělé inteligence při objevování a kolonizaci vesmíru. Max Texmark se zevrubně věnuje jedné z nejpalčivějších otázek lidstva a zdaleka se nevyhýbá optimistickému scénáři.

Chcete si přečíst knihu?Život 3.0: Člověk v éře umělé inteligence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Tegmark. Číst Život 3.0: Člověk v éře umělé inteligence Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY