Zlatá sopka

Zlatá sopka - Jules Verne | I15cajalco.com

...vat. Před smrtí svěřil tajemství své krajance Haně Edgertonové ... Zlatá sopka - Jules Verne | Kniha na Alza.cz ... . Zlatá sopka leží na pobřeží zátoky Mackenzie, nedaleko Herschelova ostrova. Objevil ji v době zlaté horečky na Aljašce francouzský zlatokop Jakub Ledun, ale nedokázal objevené bohatství pro sebe zužitkovat. Před smrtí svěřil tajemství své krajance Haně Edgertonové. Zlatá sopka. Jules Verne. Skladem 5+ ks, ihned k odeslání Běžná cena 399 K ... WoW! World Amazing Modern Railway Construction Machine Compilation ... Kniha Zlatá sopka - Jules Verne | knizniklub.cz ... ... WoW! World Amazing Modern Railway Construction Machine Compilation. Railway track laying machine - Duration: 22:54. Engineering SHOW Recommended for you Zlatá sopka je méně známý román francouzského spisovatele Julesa Verna z cyklu Podivuhodná putování. Kniha vypráví příběh dvou mladíků, Summy Skima a jeho bratrance Bena Raddleho, kteří na Klondiku zdědili po svém strýci Josiasovi Lacoteovi nárok na pozemek, ležící zhruba 80 kilometrů od Dawson City. online knihkupectví s osobním odběrem zdarma v knihovně Zlatá sopka je méně známý román francouzského spisovatele Julesa Verna z cyklu Podivuhodná putování. Kniha vypráví příběh dvou mladíků, Summy Skima a jeho bratrance Bena Raddleho, kteří na Klondiku zdědili po svém strýci Josiasovi Lacoteovi nárok na pozemek, ležící zhruba 80 kilometrů od Dawson City....

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
4,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá sopka.pdf

POPIS

Zlatá sopka je méně známý román francouzského spisovatele Julesa Verna z cyklu Podivuhodná putování.Kniha vypráví příběh dvou mladíků, Summy Skima a jeho bratrance Bena Raddleho, kteří na Klondiku zdědili po svém strýci Josiasovi Lacoteovi nárok na pozemek, ležící zhruba 80 kilometrů od Dawson City. Přestože jsou finančně zajištěni, oba se rozhodnou, že si své dědictví pojedou prohlédnout a přitom zkusí zlatokopecké štěstí. To jim však nepřeje a mladíci téměř žádné zlato nenaleznou. Navíc mají časté problémy se svými sousedy, kteří jsou z většiny rváči a povaleči. Jednou se však dozvědí od umírajícího zlatokopa, že při ústí řeky Mackenzie do Beaufortova moře leží sopka, jejíž celý vnitřek je ze zlata...Zlatá sopka byla vydána až po autorově smrti. Jules Verne román rozepsal na přelomu let 1899 a 1900 a pracoval na něm ještě roku 1902, k tisku jej však již připravil jeho syn Michel. Jde o jeden ze tří Verneových románů, který se odehrává v Kanadě.

Chcete si přečíst knihu?Zlatá sopka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Zlatá sopka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY