Máš na to! – Motivační kniha pro kluky a holky

Máš na to! – Motivační kniha pro kluky a holky - Matthew Syed | I15cajalco.com

... magazín o knihách [email protected] ... Kniha Máš na to! Motivační kniha pro kluky a holky ... ... .cz. Doprava Kontakt 602 323 181. Pro všechny, kdo potřebují na začátku své cesty ke hvězdám malinko popostrčit (což ostatně potřebuje každý), vytvořil úspěšný sportovec a autor světových bestsellerů Matthew Syed tenhle atraktivní zápisník. Máš na to! Můj zapisník. Syed, Matthew. ... Máš na to! Motivační kniha pro kluky a holky. Syed, Matthew. ... Sleva pro čtenář ... Kniha Máš na to! Motivační kniha pro kluky a holky ... ... . Syed, Matthew. ... Sleva pro čtenáře Klubu knihomolů na webu nakladatelství Jota. 20.3.2020 . Anča a její bohatá fantazie. 15.5.2020 . Napínavé chvilky s knížkou ... Máš na to! - Motivační kniha pro kluky a holky - Matthew Syed Tato knížka vyvrací všechny předsudky, které nás často drží zpátky. Internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.SK ponúka knihy online, slovníky, mapy, učebnice a kalendáre. Tato knížka vyvrací všechny předsudky, které nás často drží zpátky. Ať chcete vyniknout v… 249 Kč Cena vč. DPH. MÁŠ NA TO! - Motivační zápisník pro kluky a při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Máš na to! Motivační kniha pro kluky a h Syed Matthew. Väzba: Paperback. Jazyk: český ......

INFORMACE

AUTOR
Matthew Syed
DIMENZE
3,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Máš na to! – Motivační kniha pro kluky a holky.pdf

POPIS

Tato knížka vyvrací všechny předsudky, které nás často drží zpátky. Ať chcete vyniknout v čemkoli, je nutné správné nastavení mysli. Jak na to? Důležité je především jedno – uvědomit si, že každý z nás má potenciál být v něčem úspěšný. I VY! Jak se přihodí, že se z úplně obyčejného dítěte stane šampion ve stolním tenise, ze zakřiknutého kluka zdatný řečník, ze sportovního redaktora místního plátku autor světových bestsellerů? V téhle úžasné knize líčí autor Matthew Syed s notnou dávkou humoru a nadhledu svou vlastní cestu za úspěchem. Poznáte, že se po ní může vydat každý – ale úplně každý! Pokud si myslíte, že buňky na matematiku člověk prostě má, anebo nemá, sportovcem se musí narodit nebo má od přírody „hudební hluch“, pak je pro vás tato kniha jako dělaná! Vyvrací totiž předsudky, které nás často drží zpátky. Ať už chceme vyniknout v čemkoli, je nutné správné nastavení mysli. Jak na to? Důležité je především jedno – uvědomit si, že každý z nás má potenciál být v něčem úspěšný – i VY. A tahle knížka vám s tím pomůže!

Chcete si přečíst knihu?Máš na to! – Motivační kniha pro kluky a holky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matthew Syed. Číst Máš na to! – Motivační kniha pro kluky a holky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY