ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz

ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz - Zuzana Nemčíková | I15cajalco.com

...Chci.cz. Kniha Zuzany Nemčíkové je zcela výjimečná nejen tématem, zpracováním, osobností autorky a jejím přístupem, přináší příběh velice osobní, intimní a emotivní ... ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz ... ... . ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz. Zuzana Nemčíková. Galén , 2020 Kniha Zuzany Nemčíkové je zcela výjimečná nejen tématem, zpracováním, osobností autorky a jejím přístupem, přináší příběh velice osobní, intimní a emotivní. Jednotlivé kapitoly jsou pojmenovány jako slovníková hesla a hned to první „A jako Armáda" naznačuje, že životní dráha autorky rozhodně nepatřila mezi ty obyčejné. V kn ... EOF ... . Jednotlivé kapitoly jsou pojmenovány jako slovníková hesla a hned to první „A jako Armáda" naznačuje, že životní dráha autorky rozhodně nepatřila mezi ty obyčejné. V knize najdete kapitoly „B ... Srovnání cen ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz - Nemčíková Zuzana. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 246 Kč! Zboží za akční ... Vyšla kniha od Zuzka Nemčíková! 拾 Titulem „ABCDA zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz" z nakladatelství Galén se Zuzana Nemčíková ... ...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Nemčíková
DIMENZE
4,71 MB
NÁZEV SOUBORU
ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz.pdf

POPIS

Kniha Zuzany Nemčíkové je zcela výjimečná nejen tématem, zpracováním, osobností autorky a jejím přístupem, přináší příběh velice osobní, intimní a emotivní. Jednotlivé kapitoly jsou pojmenovány jako slovníková hesla a hned to první „A jako Armáda“ naznačuje, že životní dráha autorky rozhodně nepatřila mezi ty obyčejné. V knize najdete kapitoly „B jako Bolest, „S jako Smutek“ či „R jako Rakovina“. Poznáte ovšem zároveň i to, jak důležité jsou „L jako Láska“, „N jako Naděje“ nebo Š jak Štěstí“. Zuzana, která nyní působí jako psycholožka nemá ambici se stát spisovatelkou, jejím záměrem bylo pomoci všem, kdo se potýkají s těžkostmi a dosud možná netuší, že sílu k jejich zvládání máme každý – tam uvnitř sebe!

Chcete si přečíst knihu?ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Nemčíková. Číst ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY