Kreativní set - Plameňák - fóliová technika

Kreativní set - Plameňák - fóliová technika - - | I15cajalco.com

...eativní odpoledne a pořiďte jim kreativní sety ... Kreativní set - Liška - fóliová technika | MFP - Toys4you.cz ... . Díky nim si Vaše děti procvičí prstíky a zdokonalí se v ručních pracích. Každý kousek bu... Kreativní set pro šikovné ručičky - květiny. Vyrobte si s dětmi vlastní originální obrázek květiny. Na předtištěnou předlohu nalepte kousky předpřipraveného filcu. Ten je na zadní straně opatřený samolepkou, takže stáčí jen sundat ochranný papír a nalepit na předlohu. Fóliová technika parník 25 x 20,5 cm Kúpiť. ... technika | Srovnanicen.cz ... . Fóliová technika parník 25 x 20,5 cm Kúpiť. Dýně z filcu 4,5 cm, 3 kusy v krabičce Kúpiť. Ditipo Polštářek Štěně Kreativní set šití pro děti 6+ Kúpi ... Fóliová technika - 2 ryby - 25 x 20,5 cm - 1 kus Příjemná zábava a radost z originálního obrázku. Balení obsahuje: předtištěný samolepící obrázek 20 x 15 cm, 5 kusů barevných fólií. Návod: 1. odstraňte krycí papír z vybraného políčka 2. překryjte celé samolepící políčko zvolenou fólií (stříbrn...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreativní set - Plameňák - fóliová technika.pdf

POPIS

Kreativní set - fóliová technika - Plameňák - Udělejte si s dětmi kreativní odpoledne a pořiďte jim kreativní sety. Díky nim si Vaše děti procvičí prstíky a zdokonalí se v ručních pracích. Každý kousek bude originální a jedinečný. Výsledný výtvor si můžou děti vystavit ve svém pokojíčku. KREATIVNÍ SET OBSAHUJE: - 1x obrázek - 6x barevný fóliový papír NÁVOD K POUŽITÍ: 1. Odlepte jednotlivé části plameňáka na obrázku. 2. Přiložte fóliový papírek k obrázku a prstem uhlazujte. VAROVÁNÍ: Používejte pod dozorem dospělé osoby, obal odstraňte z dosahu dětí, není vhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části, nebezpečí udušení. Uvedená cena je za 1 set. Dodáváme v papírové krabičce se závěsem.

Chcete si přečíst knihu?Kreativní set - Plameňák - fóliová technika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kreativní set - Plameňák - fóliová technika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY