Temné nadání - Zářící ruiny

Temné nadání - Zářící ruiny - VIc Jamesová | I15cajalco.com

...které by tě mohly zajímat. citáty. Lidé tvrdí, že láska je nejlepší zážitek v životě člověka ... Temné nadání Zářící ruiny - Vic Jamesová — Kniha.cz ... . Silyen je přesvědčený, že to je jinak. Největší dar je zvědavost. #temnénadání #vicjames. 21. 4. 2020 Vic James: Temné nadání - Zářící ruiny Temné nadání - Zářící ruiny VIc Jamesová Nakladatel: Fragment 2020 Temné nadání 3. Žánr: ... Zářící ruiny 2020; Zlatá klec 2019; Padlé město 2019; Kniha Zářící ruiny je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 6x: Čtenářské výzvě ... SERIE: Temné nadání [1] Zlatá klec ... Temné nadání - Zářící ruiny | O2 Knihovna ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 6x: Čtenářské výzvě ... SERIE: Temné nadání [1] Zlatá klec [2] Padlé město [3] Zářící ruiny. Informace / Anotace ke knize: Zářící ruiny. Boj za svobodu si žádá oběti! Závěr dystopické trilogie z dekadentní Anglie ovládané Mocnými. Systém nucených prací se začíná bortit. V centru veškerého dění jsou i sourozenci Abi Hadleyová a její ... Počet stran: 400, Cena: 199 Kč, Rok vydání: 2020, Nakladatelstv...

INFORMACE

AUTOR
VIc Jamesová
DIMENZE
8,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné nadání - Zářící ruiny.pdf

POPIS

Boj za svobodu si žádá oběti! Závěr dystopické trilogie z dekadentní Anglie ovládané Mocnými.Systém nucených prací se začíná bortit. V centru veškerého dění jsou i sourozenci Abi Hadleyová a její bratr Luke. Oba mají důvod nenávidět vládnoucí rodinu Jardinů. Luke ale ví, že pokud chtějí dosáhnout svého, musí se spojit s nejmocnějším členem klanu, nevypočitatelným Silyenem. Aby ukončili dlouholetou tyranii a změnili osud celého světa, musí riskovat a vzdát se toho, co je pro ně nejcennější. Jsou připraveni takovou oběť podstoupit?

Chcete si přečíst knihu?Temné nadání - Zářící ruiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor VIc Jamesová. Číst Temné nadání - Zářící ruiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY