Veronika a srdíčka pod lavicí

Veronika a srdíčka pod lavicí - Jitka Saniová | I15cajalco.com

... usměje... Verča má štěstí i na rodinu, jenomže jejího supertátu si kolem prstu omotává Alice, což je něco mezi modelkou a přízrakem z hororu s nebezpečně zákeřným chováním ... E-kniha: Veronika a srdíčka pod lavicí | Knihy.ABZ.cz ... . Veronika a srdíčka pod lavicí Jitka Saniová Veronice je báječných dvanáct. Miluje kočky, srdíčka, růžovou a nejšťastnější je, když něco podniká se svými kamarádkami Erikou a Hedvikou. Na obzoru se rýsuje i láska. Marek se líbí dost holkám, ale on si začíná ... Kniha Veronika a srdíčka pod lavicí() za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte ... E-kniha: Veronika a srdíčka pod lavicí | Knihy.ABZ.cz ... . Na obzoru se rýsuje i láska. Marek se líbí dost holkám, ale on si začíná ... Kniha Veronika a srdíčka pod lavicí() za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Veronika miluje kočky, srdíčka, růžovou a nejšťastnější je, když je mezi kamarádkami, a když se na ni Marek ... Veronika a srdíčka pod lavicí E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Jitka Saniová Mezi srdíčky, kočkami a růžovou Veronika miluje ... Veronika a srdíčka pod lavicí Jitka Saniov á Mezi srdíčky, kočkami a růžovou Veronika miluje kočky, srdíčka, růžovou a nejšťastnější je, když je mezi kamarádkami, a když se na ni Marek nenápadně usměje... Verča má štěstí i na rodinu, jenomže jejího ... Kniha Veronika a srdíčka pod lavicí Přidat koment ář Lucie1990 1 06. května Začala jsem číst tuto knihu a zjistila jsem že je Verče 12 let :-D Tak si říkám no a co aspoň ji dočtu. A kniha se mi líbila pro mě taková oddychovka od toho co většinou čtu ... Veronika a srdíčka pod lavicí. Kdo napsal knihu Veronika a srdíčka pod lavicí? Autorem je Jitka Saniová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Autor e-knihy: Jitka Saniová, Počet stran: 189, Cena: 149 Kč, Rok vydání: 2020, Nakladatelství: CPress Ver o n i k a a srdíčka pod lavicí Vyšlo také v tištěné verzi Objednat můžete na www.cpress.cz Veronika a srdíčka pod lavicí E-kniha, česky 0 Elektronická kniha Autor: Jitka Saniov á 2020, česky, 192 stran Elektronické knihy » Leporela, puzzle Ihned ke čtení ePUB, Kindle, PDF Dostupné pro elektronické čtečky Dostupné na webu Dostupné na iOS ... Kniha: Veronika a srdíčka pod lavicí Autor: Jitka Saniová Verča má štěstí i na rodinu, jenomže jejího supertátu si kolem prstu omotává Alice, což je něco mezi modelkou a přízrakem z hororu...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Saniová
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Veronika a srdíčka pod lavicí.pdf

POPIS

Mezi srdíčky, kočkami a růžovouVeronika miluje kočky, srdíčka, růžovou a nejšťastnější je, když je mezi kamarádkami, a když se na ni Marek nenápadně usměje... Verča má štěstí i na rodinu, jenomže jejího supertátu si kolem prstu omotává Alice, což je něco mezi modelkou a přízrakem z hororu s nebezpečně zákeřným chováním. Navíc se množí i trable ve škole. Veronika se ale nevzdává. Vyráží do boje a nezapomíná být sama sebou, šťastnou pohodovou holkou.

Chcete si přečíst knihu?Veronika a srdíčka pod lavicí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Saniová. Číst Veronika a srdíčka pod lavicí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY