Zápisky z pozdní doby

Zápisky z pozdní doby - Stanislav Komárek | I15cajalco.com

...47 knih autora. Kniha Zápisky z pozdní doby je v Hroby z pozdní doby kamenné objevili archeologové v předpolí lomu Vršany na Mostecku ... Zápisky z pozdní doby — Academia ... . V hrobech leželi pravděpodobně muž a žena lidu kultury se šňůrovou keramikou. V tiskové zprávě to uvedla Gabriela Sáričková Benešová, mluvčí skupiny Sev.en Energy. Vršanská uhelná připravuje pokračování těžby a součástí je právě archeologický průzkum. Na podobný styl výzdoby už archeologové narazili i v jiných nálezech z pozdní doby bronzové. Nález v době nouzového stavu přine ... Zápisky z pozdní doby | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Na podobný styl výzdoby už archeologové narazili i v jiných nálezech z pozdní doby bronzové. Nález v době nouzového stavu přinesl vlnu nadšení. Odborníci nyní všechny nalezené věci v laboratoři odborně ošetří a podrobně prozkoumají. Možná tomu nebudete věřit, ale bývaly doby, kdy na Zemi alkohol neexistoval. Gen pro produkci alkoholu získaly jeho výrobci - kvasinky teprve před 70 miliony let. Je to divné. Stovky milionů let obývaly planetu a alkohol nepotřebovaly. rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru Zápisky z pozdní doby - Stanislav Komárek Zobacz i zamów z bezpłatną dostawą!...

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Komárek
DIMENZE
4,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisky z pozdní doby.pdf

POPIS

Kniha představuje souborné vydání autorových novinových článků a esejů z let 2014 až 2017, takříkajíc na závěr jeho novinářského působení, které trvalo od roku 2001. Doplňuje je několik novějších textů, dva obsáhlejší rozhovory a dosud nepublikovaná povídka. Jaké jsou problémy euroamerické civilizace v pozdní době? Co z toho, o čem se hovoří, je „pěna dní“ a co jsou problémy skutečné? Nejsou vlastně už od počátku lidských dějin stejné? Čím se podobáme zvířatům a čím se od nich lišíme? Do jaké míry utváří věda náš obraz světa? Která z našich současných témat jsou skutečně podstatná? Kdy je čas o nich psát a kdy je čas s tím přestat? Není nakonec nejlepší odpovědí na otazníky světa kolem nás mlčení?

Chcete si přečíst knihu?Zápisky z pozdní doby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Komárek. Číst Zápisky z pozdní doby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY