Sousedka

Sousedka - Patty Brown | I15cajalco.com

...e dictionary With Milan Bahúl, Lukas Bouzek, Filip Capka, Igor Chmela ... sousedka - Wiktionary ... ... sousedka - Wiktionary ... e dictionary With Milan Bahúl, Lukas Bouzek, Filip Capka, Igor Chmela. 20170706 Sexy sousedka. Fotky; O albu; Fotodárky 132. 7. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci...

INFORMACE

AUTOR
Patty Brown
DIMENZE
5,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Sousedka.pdf

POPIS

Tohle klidně mohlo potkat i vás! Elizabeth Adamsová se po smrti manžela přestěhovala do domu poblíž bydliště svého syna. Milovaná matka a nenáviděná tchýně začíná nový život, který chce pořádně chytit za pačesy! Jenže v jejím okolí se velice záhy začnou dít podivné věci… a z jejího života se tak pomalu ale jistě stává detektivní příběh… Peter se obává, že matčino dávné trauma je zpět a že zase propadla závislosti na hypnotikách, ze které se už tehdy nemohla vyhrabat… Elizabeth ale věří ve svůj zdravý rozum a za všemi trabli vidí záhadnou nenávist ze strany divných sousedů, jejíž příčinu hodlá odhalit. Hra ale končí ve chvíli, kdy začíná téct krev a do případu musí vstoupit mladý policista Hart. Je to vážně komplot? Pokouší se vdovu někdo dohnat k šílenství, nebo ji dokonce snad zabít? Tak ale proč potom ta rudá barva na jejích rukách…?!

Chcete si přečíst knihu?Sousedka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patty Brown. Číst Sousedka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY