Bohorovné horory: Kruté dásně v próze

Bohorovné horory: Kruté dásně v próze - Robert Janda, | I15cajalco.com

...ka Roberta Jandy a výtvarníka Martina Mulače! 19 básní v próze, 30 originálních celostránkových grafik! Vše v nekompromisním designu BVÚ! Autoři zde překračují hranice běžné knihy a rádi by svým opusem magnum složili hold géniu Karla Jaromíra Erbena a jeho Kytici ... Janda_BOHOROVNE_HORORY_2019.pdf | Ulož.to ... . Nová kniha. Bohorovné horory - Robert Janda. Kruté dásně v próze. Přelomové dílo básníka Roberta Jandy a výtvarníka Martina Mulače! 19 básní v próze, 30 originálních celostránkových grafik! Bohorovné horory. Kruté dásně v próze - Robert Janda. Přelomové dílo Roberta Jandy - 19 básní v próze, 30 originálních celostránkových grafik! Autoři zde překračují hranice běžn ... 2. Robert Janda BOHOROVNÉ HORORY / Kruté dásně v próze / vychází 11. 11. Delikatesa hrůzlivá. ... Janda_BOHOROVNE_HORORY_2019.pdf | Ulož.to ... . Kruté dásně v próze - Robert Janda. Přelomové dílo Roberta Jandy - 19 básní v próze, 30 originálních celostránkových grafik! Autoři zde překračují hranice běžn ... 2. Robert Janda BOHOROVNÉ HORORY / Kruté dásně v próze / vychází 11. 11. Delikatesa hrůzlivá. Mám rád hrůzomrazky, děsivá chvění, výklopné přístrachy a rej podivných elementálů kol mé lojové lampy... Ovšem musím být pod peřinou a ta lojovka musí být doplněna o halogenky na stropě. Listy Ason-klubu, krásně informační bulletin nejen pro mladé a nezavedené autory západních Čech. Ročník XXVIII, 2019, letos Listy č. 12. Heřmanova 6) na slavnostní uvedení knihy básníka Roberta Jandy Bohorovné horory. Kruté básně v próze s celostránkovými ilustracemi Martina Mulače v nekompromisním designu Bohuslava Vaňka-Úvalského. Exkluzivní vydání, limitovaná edice. Vstup volný. Knihu Pozdrav Tasova by bylo možno označit za jakéhosi „Demla v kostce". Editor zvolil pravděpodobně texty nejznámější a čtenářsky nejvděčnější, nikoli však jednoduše přístupné. Stěží je lze nazvat prózou; možná tak básněmi v próze, nebo snad - literární věda promine - dramatem v próze. V současnosti panuje shoda v tom, že dobré zvládání bolesti nejen zvyšuje kva...

INFORMACE

AUTOR
Robert Janda,
DIMENZE
7,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Bohorovné horory: Kruté dásně v próze.pdf

POPIS

Bohorovné horory jsou uměleckým setkáním básníka Roberta Jandy, výtvarníka Martina Mulače a designéra knihy Bohuslava Vaňka-Úvalského. Jsou setkáním nutným, nekompromisním, setkáním vedeným z rozličných pozic týmž směrem. Jsou návratem ke kořenům obrazu, slova a zvuku v prvotních podobách magických formulací, balad a obrazných zjevení. Vstupujete tak do imaginárního domu, na jehož jednotlivých podlažích se prolínají nejasné světy, které spojují uchopitelné s nehmatatelným a tvoří nedílný celek prožívané existence. Nechte se tímto prostorem svobodně prostoupit. Nehledejte východisko. Bořte hranice! Přelomové dílo Roberta Jandy – 19 básní v próze, 30 originálních celostránkových grafik! Autoři zde překračují hranice běžné knihy a rádi by svým opusem magnum složili hold géniu Karla Jaromíra Erbena a jeho Kytici.

Chcete si přečíst knihu?Bohorovné horory: Kruté dásně v próze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Janda,. Číst Bohorovné horory: Kruté dásně v próze Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY