Pekingský rozparovač

Pekingský rozparovač - Peter May | I15cajalco.com

...p. Ověřeno zákazníky. Napsali o knize Pekingský rozparovač "Detailné líčenie vzťahov, odhaľujúce ďalšie podrobnosti z minulosti, bezpochyby poteší čitateľov, ktorí svojich hrdinov radi sledujú v nebezpečných situáciách a odľahlých končinách ... Kniha Pekingský rozparovač - Peter May | Dobré Knihy.cz ... ." Library Journal. Stejně jako předchozí díly i Pekingský rozparovač je skvěle napsaný a neuvěřitelně čtivý. Peter May opět používá osvědčenou kombinaci, kdy míchá vyšetřování s osobním životem Li Jena a Margaret (i když jejich komplikovaný vztah tu má přeci jen méně prostoru než v přechozích dílech) a nenásilně do textu ... Šestý, závěrečný díl série čínských thrillerů Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné a odporně znetvořené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského oddělení závažných zločinů Li Jena. Jeho nadříz ... Kniha Pekingský rozparovač - Peter May | Dobré Knihy.cz ... ... Šestý, závěrečný díl série čínských thrillerů Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné a odporně znetvořené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského oddělení závažných zločinů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost žádají rychlé výsledky....

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
5,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekingský rozparovač.pdf

POPIS

Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné a odporně znetvořené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského oddělení závažných zločinů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost žádají rychlé výsledky.Americká patoložka Margaret Campbellová je přizvána, aby na těle jedné z obětí provedla pitvu. Její nález šokuje všechny, kdo na případu pracují. Krátce nato začne Li od vraha dostávat osobní dopisy a jeho život i kariéra se pomalu rozpadají. Pokud chce sám sebe a svou rodinu zachránit, musí co nejrychleji odhalit Rozparovačovu identitu.

Chcete si přečíst knihu?Pekingský rozparovač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Pekingský rozparovač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY