Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu

Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu - Radek Machatý | I15cajalco.com

... si znalosti Vlastivěda pro 5. třídu - Machatý Radek ... Otestuj si znalosti vlastiveda pro 4 tridu radek machaty ... ... . Ahoj holky a kluci! Máte rádi výzvy? Chcete zjistit, co vám jde, a kde je třeba trošku přidat? Otestujte sami sebe a vše se dozvíte! Testové úlohy z učiva vlastivědy jsou připraveny tak, aby pokryly všechna témata, o kterých se v 5. třídě učíte. Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu . ... 169 Kč 135 Kč Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 5. třídu . Radek Machatý ... Otestuj si znalosti - Vlas ... Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu - Radek ... ... . třídu . Radek Machatý ... Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu Autor: Machatý, Radek Nakladatel: Fragment EAN: 9788025346235 ISBN: 978-80-253-4623-5 Ilustrace: Šplíchal, Antonín Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 5. třídu Radek Machatý. 169 Kč 135 Kč Zjisti, v čem jsi nejlepší, a kde je třeba přidat! Otestuj si znalosti - Prvouka pro 3. třídu 163 Kč Otestuj si znalosti Vlastivěda pro 5.třídu - Machatý Radek . Ahoj holky a kluci! Máte rádi výzvy? Chcete zjistit, co vám jde, a kde je třeba trošku přidat? Otestujte sami sebe a vše se dozvíte! Testové úlohy z učiva vlastivědy jsou připraveny tak, aby pokryly všechna témata, o kterých se v 5. třídě učíte.Vybírat budete z několika možných od...

INFORMACE

AUTOR
Radek Machatý
DIMENZE
3,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu.pdf

POPIS

Ahoj holky a kluci! Máte rádi výzvy? Chcete zjistit, co vám jde, a kde je třeba trošku přidat? Otestujte sami sebe a vše se dozvíte! Testové úlohy z učiva vlastivědy jsou připraveny tak, aby pokryly všechna témata, o kterých se v 5. třídě učíte. Vybírat budete z několika možných odpovědí, z nichž správná je jen jedna. Vyhodnocení testů najdete v klíči na konci knihy. Díky testům si zopakujete učivo, ale dozvíte se i něco nového.

Chcete si přečíst knihu?Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Machatý. Číst Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY