Protože bloudíme, je o čem mluvit

Protože bloudíme, je o čem mluvit - Jaroslava Sladká, | I15cajalco.com

...u u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin ... Protože bloudíme, je o čem mluvit - Jan Žaloudík,Jaroslava ... ... . Uvedené se týká pouze případů podléhajících EET. Protože bloudíme, je o čem mluvit - Jaroslava Sladká, Jan Žaloudík Rozhovor se špičkovým onkologem, který zasvětil život léčbě rakoviny Český lékař, politik a emeritní ředitel Masarykova onkologického ústavu Jan Žaloudík je expertem na boj Představení knihy Protože bloudíme, je o čem mluvit. 04.03.2020 Aktuality. Srdečně vás zveme na prezentaci knihy rozhovorů Jaroslavy Slad ... čepýřit se - ABZ slovník českých synonym ... . 04.03.2020 Aktuality. Srdečně vás zveme na prezentaci knihy rozhovorů Jaroslavy Sladké s prof. Janem Žaloudíkem Protože bloudíme, je o čem mluvit. Akce se uskuteční 11. března 2020 od 16 hodin v knihkupectví Barvič a Novotný, Česká 167/13 v Brně. Český lékař, politik a emeritní ředitel Masarykova onkologického ústavu Jan Žaloudík je expertem na boj s rakovinou. Celý život zasvětil hledání vhodného druhu léčby pro konkrétní pacienty a možností, jak lépe zajistit onkologickou péči a prevenci pro všechny. Rozhovor, jejž s ním vedla Jaroslava Sladká, se nevěnuje jen medicíně, ale představuje i občana Jana ... Protože bloudíme, je o čem mluvit (Sladká Jaroslava, Žaloudík Jan) - Rozhovor se špičkovým o...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Sladká,
DIMENZE
11,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Protože bloudíme, je o čem mluvit.pdf

POPIS

Rozhovor se špičkovým onkologem, který zasvětil život léčbě rakovinyČeský lékař, politik a emeritní ředitel Masarykova onkologického ústavu Jan Žaloudík je expertem na boj s rakovinou. Celý život zasvětil hledání vhodného druhu léčby pro konkrétní pacienty a možností, jak lépe zajistit onkologickou péči a prevenci pro všechny. Rozhovor, jejž s ním vedla Jaroslava Sladká, se nevěnuje jen medicíně, ale představuje i občana Jana Žaloudíka: děkana, senátora, rybáře a moravského patriota s trochu kacířskými názory na svět.

Chcete si přečíst knihu?Protože bloudíme, je o čem mluvit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Sladká,. Číst Protože bloudíme, je o čem mluvit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY