Ve stínech

Ve stínech - G.R. Hallday | I15cajalco.com

...tnáctiletý Robert přijde domů pozdě, jako obvykle se pohádá s otcem a zavře se v pokoji ... Ve stinech | Sleviste.cz ... . Pak beze stopy zmizí. Ve stínech G. R. Halliday. ... Monica se snaží chytit vraha, který číhá ve tmě, a Michael pokračuje v zoufalém pátrání po Nicholovi. Doufá, že ho najde dřív, než děsivý vrah znovu udeří. ... Ve stínech. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouv ... Ve stinech | Sleviste.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ve stínech 239,-Ihned ke čtení Koupit V mlhách Skotské vysočiny, které se převalují nad hrbolatými poli a průlivem Minch, se na horizontu ztrácejí ostrovy a z osamělých domů mizejí lidé… Monica se snaží chytit vraha, který číhá ve tmě, a Michael pokračuje v zoufalém pátrání po Nicholovi. Doufá, že ho najde dřív, než děsivý vrah znovu udeří. ---- Kniha plná nečekaných zvratů a falešných stop. Naruto Shippuuden 365: Ti, kdo tančí ve stínech > Anime > Naruto Shippuden Online > 365. Přehrávač 1 Přehrávač 2 Přehrávač 3 207 Líbilo se. Líbí se mi! 5 310 zhlédnutí Naruto plně ovládl Kyuubiho chakru a rozdává ji všem na bojišti. Díky ní jsou všichni chráněni a jejich útoky několikanásobně zesíleny. Šestnáctiletý Robert přijde domů pozdě, jako obvykle se pohádá s otcem a zavře se v pokoji....

INFORMACE

AUTOR
G.R. Hallday
DIMENZE
4,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínech.pdf

POPIS

Šestnáctiletý Robert přijde domů pozdě, jako obvykle se pohádá s otcem a zavře se v pokoji. Pak beze stopy zmizí. Stejně jako před několika týdny jeho matka.Inspektorka Monica Kennedyová zatím vyšetřuje případ těla, které bylo nalezeno na severozápadním pobřeží Skotské vysočiny. Intuice jí napovídá, že jednou smrtí tento případ rozhodně neskončí.Sociální pracovník Michael Bach si zase dělá starosti o svého mladého klienta Nichola Morgana. Už sedm dní ho nikdo neviděl a Michaelovi od něj přišla podivná esemeska.Monica se snaží chytit vraha, který číhá ve tmě, a Michael pokračuje v zoufalém pátrání po Nicholovi. Doufá, že ho najde dřív, než děsivý vrah znovu udeří.

Chcete si přečíst knihu?Ve stínech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor G.R. Hallday. Číst Ve stínech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY