Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím

Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím - Marion Woodmanová | I15cajalco.com

...vapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla ... Obezita | Sleviste.cz ... . Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy Sova byla pekařova dcera, Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, j Sova byla pekařova dcera. Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím . Autor: Marion Woodmano ... Sova byla pekařova dcera (Marion Woodman) | Detail knihy ... ... . Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím . Autor: Marion Woodmanová Vydavateľstvo: Alpha book 2019 EAN: 9788087529379 Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. ... Sova byla pekařova dcera Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím Autor: Woodmanová Marion . Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají ... Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím (978-80-87529-37-9) Kniha - autor Marion Woodmanová, 200 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Niektoré údaje v cookies zdieľame aj s tretími stranami (napr. pri vyhodnocovaní návštevnosti). Používaním našej stránky súhlasíte s využitím cookies. Viac informácií Zavrieť Dětská obezita . Nadváha a obezita stále více postihuje děti a mladistvé.Obézní děti mají později problémy a škody na pohybovém aparátu a oběhovém systému. Obezitě u dětí lze předcházet vhodnými preventivními opatřeními a léčbou již při prvních příznacích. Sova byla pekařova dcera Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím Autor: Marion Woodmanov ... POKLAD -- osobní kniha pro děti s vlastními jmény Pospíšilová Zuzana » další knižní tipy. Naše oblíbené knihy » další naše oblíbené knihy. Nová kniha. Sova byla pekařova dcera - Marion Woodman. Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím. Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Heure...

INFORMACE

AUTOR
Marion Woodmanová
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím.pdf

POPIS

Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam; tedy jedná se o smysluplné symptomy. Autorka se vyjadřuje ke dvěma otázkám: Proč jedna žena ztloustne, zatímco jiná zůstane hubená? Co symbolizuje tloušťka?... Mnohé ženy, jejichž příběhy autorka vypráví, jsou velmi tvůrčí a mají umělecké sklony, takže jednotlivé kazuistiky obsahují pozoruhodně jasné a bohaté vyjádření jejich zkušeností a snů. Prostřednictvím složitých, citlivě zpracovaných případů a analýz s pevným ukotvením v lékařském bádání nabízí autorka Marion Woodmanová důkaz, že obezita a anorexie jsou dva krajní fyzické symptomy obecného potlačení ženské přirozenosti v naší kultuře.

Chcete si přečíst knihu?Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marion Woodmanová. Číst Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY