Go for it / Jdi do toho: Book of Essays - kniha fejetonů

Go for it / Jdi do toho: Book of Essays - kniha fejetonů - Marie Lauermannová | I15cajalco.com

...rmannov á • Mladá fronta, 2020 . Posielame do šiestich dní ... Go for it Jdi do toho -- Book of essays, Kniha fejetonů ... . Knížka české hematoložky MUDr. Marie Lauermannové tentokrát nepojednává o tématech a problémech ryze odborných. ... Go for it Jdi do toho (Book of essays, Kniha fejetonů) Marie Lauermannov á • Mladá fronta, 2020 . Posielame do troch dní. Knížka české hematoložky MUDr. Marie Lauermannové tentokrát nepojednává o tématech a problémech ryze odborných. ... Go for it / Jdi do toho - Book of Essays / kniha fejetonů ... Marie Lauermannová | Martinus ... . ... Go for it / Jdi do toho - Book of Essays / kniha fejetonů. (Lauermannová Marie) Go for it Jdi do toho: Book of essays, Kniha fejetonů. 146,- Kč. Detail. 10. Líbí se: 179 lidem. Podobné jako Go for it Jdi do toho: Book of essays, Kniha fejetonů. This Is How It Always Is. ...

INFORMACE

AUTOR
Marie Lauermannová
DIMENZE
8,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Go for it / Jdi do toho: Book of Essays - kniha fejetonů.pdf

POPIS

Knížka české hematoložky MUDr. Marie Lauermannové tentokrá tnepojednává o tématech a problémech ryze odborných. Jde osoubor krátkých povídek či fejetonů k zamyšlení i k rozveselení inspirovaných každodenními postřehy ze světa, který nás obklopuje. Přesto se profese a lékařská praxe autorky samozřejmě nemůže nepromítnout do námětů jejích úvah a reflexí. Ty prolínají s radostmi i starostmi rodinného života ženy-profesionálky i matky, která se dle svých slov cítí být součástí generace „uprostřed“ – vedle svých pacientů má odpovědnost také za odrůstající, k dospělosti jdoucí děti a zároveň vidí vlastní stárnoucí rodiče, které začíná víc chápat. Zároveň se příslušníci této generace musejí vyrovnat s „novým“, stále se měnícím a přetechnizovaným světem a nakonec mu – jak říká autorka s trochou nadsázky – podléhají, aby přežili. Stručné vyprávění psané lehkou rukou a jdoucí přímo k pointě možná někdy překvapí svou jednoduchostí, ale ta pramení z faktu, že jako první vznikl vždy anglický text, který byl až následně překládán do češtiny… Učení se angličtině se totiž nejen v očích autorky stává nutností, abychom rozuměli i vlastním dětem a světu kolem nás. Její kniha, jež obsahuje paralelně vedle sebe anglické i české verze fejetonů, je drobným příspěvkem ke snaze o toto porozumění.

Chcete si přečíst knihu?Go for it / Jdi do toho: Book of Essays - kniha fejetonů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Lauermannová. Číst Go for it / Jdi do toho: Book of Essays - kniha fejetonů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY