O psaní: Memoáry o řemesle

O psaní: Memoáry o řemesle - Stephen King | I15cajalco.com

...í, kdo ji napíše. „Při psaní nejde o vydělávání peněz, o slávu, o ... O psaní memoáry o řemesle | Prodej knih ... ... Memoáry o řemesle. 91% 5 235. Hodnotit lze až po přihlášení ... V knize O psaní jde krásně vidět, jak výborný spisovatel King je. Dokáže skloubit "učení" se zábavou. Pravidla, rady i tipy, které v knize uvádí jsou cenné, srozumitelně a chytře zpracované. Pokud jste někdo, kdo se chce skutečně do světa psaní ... O psaní. Memoáry o řemesle. Stephen King. Pri písaní nejde o zarábani ... O psaní - Stephen King | Databáze knih ... ... O psaní. Memoáry o řemesle. Stephen King. Pri písaní nejde o zarábanie peňazí, o slávu, o randenie, o sex a ani o nadväzovanie priateľstva. Nakoniec ide vždy o to, aby ste obohatili život tých, ktorí budú vaše diela čítať, a rovnako aj svoj vlastný. Kúpiť za 11,63 € Hned v začátku se musím se sklopenou hlavou přiznat, že Memoáry o řemesle, jak zní podtitul, jsou nejen první knihou na téma psaní, kterou jsem přečetla, ale zároveň mou první knihou od Stephena Kinga. A moc se mi do ní nechtělo. O psaní Memoáry o řemesle ... Při psaní nejde o vydělávání peněz, o slávu, o randění, o sex ani o navazování přátelství. Nakonec jde vždycky o to, abyste obohatili život těch, kdo budou vaše dílo číst, a stejně tak i svůj vlastní. Jde při něm o vstávání, o uzdravování, o překonávání něčeho. O psaní: Memoáry o řemesle - Stephen King On Writing: A Memoir of the Craft, překlad David Petrů Beta, 2015, 224 stran 978-80-7306-706-9. Anotace „Při psaní nejde o vydělávání peněz, o slávu, o randění, o sex ani o navazování nových přátelství. O psaní Memoáry o řemesle. Stephen King • BETA - Dobrovský (2020) ... Pricemania s.r.o. Adresa: Karpatská 6, Bratislava - Staré Mesto 811 05, Slovenská republika Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu. RECENZE: O psaní: Memoáry o řemesle | Stephen King "Nemohu lhát a tvrdit, že neexistují špatní spisovatelé. Je mi líto, existuje spousta. špatných spisovatelů." Nechcete být jedním z nich? Inspirujte se u mistra!...

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
8,4 MB
NÁZEV SOUBORU
O psaní: Memoáry o řemesle.pdf

POPIS

Při psaní nejde o vydělávání peněz, o slávu, o randění, o sex ani o navazování přátelství. Nakonec jde vždycky o to, abyste obohatili život těch, kdo budou vaše dílo číst, a stejně tak i svůj vlastní. Jde při něm o vstávání, o uzdravování, o překonávání něčeho. O radost, že? O radost. Část téhle knihy – možná až příliš velká – se zabývá tím, jak jsem se to já naučil dělat. Hodně z ní je o tom, jak to vy můžete dělat líp. Zbytek – a možná to nejlepší – je povolení: smíte, měli byste, a pokud máte dost odvahy do začátku, pak to dokážete. Psaní je magie, stejně jako kterékoli jiné umění je to živá voda. A voda je zadarmo. Tak pijte. Pijte, co hrdlo ráčí.

Chcete si přečíst knihu?O psaní: Memoáry o řemesle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst O psaní: Memoáry o řemesle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY