Na zemské stezce

Na zemské stezce - Martin Nesměrák | I15cajalco.com

... k přepadení kupecké výpravy a následné záhadné vraždě rakouského šlechtice ... Na zemské stezce - Martin Nesměrák | Knihy Dobrovský ... . Pozadí tohoto zločinu se snaží rozkrýt Adalrik ze Sichelbachu, velitel hradní posádky. Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Na zemské stezce v blízkosti landštejnské zemské brány dojde k přepadení kupecké výpravy a následné záhadné vraždě rakouského šlechtice. Pozadí tohoto zločinu se snaží rozkrýt Adalrik ze Sichelbachu, velitel hradní posádky. Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Na zemské stezce v blízkosti landšt ... Novinky na Zemské stezce: Tvrz v Tiché bude mít střechu ... ... . Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Na zemské stezce v blízkosti landštejnské zemské brány dojde k přepadení kupecké výpravy a k vraždě rakouského šlechtice. Pozadí tohoto zločinu se snaží rozkrýt Adalrik ze Sichelbachu, velitel hradní posádky. Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Na zemske stezce (GC12MBR) ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Nesměrák
DIMENZE
6,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Na zemské stezce.pdf

POPIS

Na zemské stezce v blízkosti landštejnské zemské brány dojde k přepadení kupecké výpravy a následné záhadné vraždě rakouského šlechtice. Pozadí tohoto zločinu se snaží rozkrýt Adalrik ze Sichelbachu, velitel hradní posádky. Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Jedná se o náhodné loupežné přepadení, jaká jsou v liduprázdných pohraničních hvozdech na denním pořádku? Nebo souvisí vražda s obecně výbušnou politickou situací na neklidné hranici? Anebo má ještě širší mocenské souvislosti? Román z první třetiny 13. století, ve kterém se proplétá skutečnost s fikcí, líčí okolnosti vzniku hradu Landštejna.

Chcete si přečíst knihu?Na zemské stezce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Nesměrák. Číst Na zemské stezce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY