Čtenářský deník

Čtenářský deník - - | I15cajalco.com

...s musí ve škole vést čtenářský deník ... Biblické příběhy - Čtenářský deník ... . Jeho psaní ale není vždycky jednoduché. Nejlepší je proto pořádně si knížku vychutnat a čtenářským deníkem se zabývat až poté, co ji dočtete. Hotovo? Zkuste vstře... Velký Gatsby(Překlad: Michal Prokop, 2012)Kontext autorovy tvorby, základní informace: Francis Scott Fitzgerald, americký spisovatel a... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze. 301 Moved Permanently. nginx Čtenářský ... Čtenářský deník pro základní školu (ZŠ) - Ctenarsky-denik.com ... . 301 Moved Permanently. nginx Čtenářský deník 6B ... 9 V této knize jde o to, že jsi Greg píše svůj deník, který potom co ho dopíše dá někomu z rodiny.V tomto deníku popisuje, co vlastně dělá po celé dny svého života.A vlastně, bez tohoto deníku by bylo jako by neexistoval. Kniha: Romeo a Julie Autor: William Shakespeare Deník přidal(a): M. Přidáno na: Studijni-svet.cz William Shakespeare =1564-1616 -největší anglický dramatik,básník a herec všech dob -z jeho mládí se nedochovaly spisy,ale historici tvrdí, že studoval na gymnáziu ve Stratfordu - 3 děti - Susanne, Hamlet, Judith -cca na 20 let odchází do Londýna - připojil se ke ... Ematurity.cz - Čtenářský deník - Bylo nás pět - 1. část: rozbor uměleckého textu - Duration: 18:57. vsfstv 10,197 views. 18:57. Ematurity.cz - ukázka maturity z AJ - téma Canada - ... Studijní materiál Saturnin - rozbor díla k maturitě (8) už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl. Nenech ho čekat dlouho :-)....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtenářský deník.pdf

POPIS

Do tohoto čtenářského deníku si můžete zapsat sto knih zcela dle vlastního výběru. Vždy se pokuste co nejlépe vyplnit všechny informace o knize, ale jestliže vám nějaký údaj bude chybět, nic se neděje. Nejdůležitější přece je váš vlastní čtenářský zážitek! A celkové hodnocení si klidně pište obyčejnou tužkou, kdybyste se ho někdy v budoucnosti rozhodli změnit. Takže čtěte, poctivě vyplňujte a zaznamenávejte své myšlenky, protože čtení knih je jeden z nejlepších možných způsobů trávení volného času!

Chcete si přečíst knihu?Čtenářský deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Čtenářský deník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY