Spojenci českých zemí: cyklus České země

Spojenci českých zemí: cyklus České země - Jan Kotouč | I15cajalco.com

...uje do celého světa a České země budou potřebovat spojence ... Kniha Spojenci českých zemí | Fantasyobchod.cz ... . více. Série Nad českými zeměmi slunce nezapadá. Nad českými zeměmi slunce nezapadá. 179 Kč. Ofenziva českých zemí. 189 Kč. V tajné službě Koruny české. 169 Kč. Spojenci českých zemí. Spojenci českých zemí - Jan Kotouč . České střemhlavé bombardéry na odvrácené straně světa V polovině 19. století svět postihla katastrofa. Celé části zemského povrchy byly vymazány, hladiny oceán ... České země 04: Spojenci českých zemí, Kotouč Jan ... ... . Celé části zemského povrchy byly vymazány, hladiny oceánů se zvedly. Zanikly celé státy, jiné vzn Spojenci českých zemí Jan Kotouč . Skladem 5+ ks 333 Kč ... České střemhlavé bombardéry na odvrácené straně světa. V polovině 19. století svět postihla katastrofa. ... Do Ameriky míří české i ruské loďstvo. Válka už zasahuje do celého světa a České země budou potřebovat spojence....

INFORMACE

AUTOR
Jan Kotouč
DIMENZE
3,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Spojenci českých zemí: cyklus České země.pdf

POPIS

České střemhlavé bombardéry na odvrácené straně světa V polovině 19. století svět postihla katastrofa. Celé části zemského povrchy byly vymazány, hladiny oceánů se zvedly. Zanikly celé státy, jiné vznikly. Jedním z nich bylo Česko-slovenské království. V polovině 20. století je z království námořní velmoc s koloniemi a državami po celém světě. Poslední dva roky vede Česko-slovenské království válku s carským Ruskem. Nyní se oči obou velmocí upínají k americkému kontinentu. Boje mezi Brazílií a Jihoamerickou lidovou federací přilákaly zájem obou mocností, zatímco Panamské království i Kalifornská republika se snaží udržet neutralitu. Do Amerik míří české i ruské loďstvo. Válka už zasahuje do celého světa a České země budou potřebovat spojence.

Chcete si přečíst knihu?Spojenci českých zemí: cyklus České země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kotouč. Číst Spojenci českých zemí: cyklus České země Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY