Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením

Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením - Romana Suchá | I15cajalco.com

...nížka „Divadélko se zvířátky v ZOO" přináší dětem krátké veršované pohádky s výchovnou tématikou, například o mobilmánii, o strašpytlovi, o lenosti ad ... Divadélko se zvířátky v ZOO: moudré pohádky s výchovným ... ... . Kašpárek a zvířátka dětem ukáží, jak se správně chovat! Knížka „Divadélko se zvířátky v ZOO" přináší dětem krátké veršované pohádky s výchovnou tématikou, například o mobilmánii, o strašpytlovi, o lenosti ad. Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Divadélko se zvířátky na dvorku Moudré pohádky s výchovným pouče ... Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s ... ... . Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Divadélko se zvířátky na dvorku Moudré pohádky s výchovným poučením • Romana Suchá • EDIKA • 2020/01 Knížka je pokračováním řady veršovaných pohádek s výchovnou tématikou. 43 produktů v kategorii Pohádky Edika. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Všechny informace o produktu Kniha Divad élko se zvířátky na louce - Vendula Hegerová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Divad élko se zvířátky na louce - Vendula Hegerová....

INFORMACE

AUTOR
Romana Suchá
DIMENZE
9,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením.pdf

POPIS

Knížka je pokračováním řady veršovaných pohádek s výchovnou tématikou. Díky zvířátkům se děti poučí o tom, jak se chovat například v lese, u vody nebo na silnici. Jednotlivými příběhy děti provází malý Kašpárek a na stránkách nakladatelství si můžete stáhnout papírové loutky. Ty stačí vystřihnout a nalepit na špejli, čímž se pohádkové příběhy stávají ještě poutavějšími. S dětmi si tak můžete nejenom číst, prohlížet barevné obrázky, ale také zahrát divadlo a společně vymýšlet další příběhy.

Chcete si přečíst knihu?Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Romana Suchá. Číst Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY