Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek

Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek - Aleš Dostál | I15cajalco.com

...ů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou ... Výstavy Jiřího Židlického a Petra Slaby na Ohradě | Svět ... ... . V povídkách Velikonoční jelen, Půl kňoura, Přítel ministra, Velká výměna, Čtyři jeleni bez Smetany, Na tý louce zelený, Medvěd v pasti, Silvestr s jeleny a řady dalších tak mají čtenáři možnost se vrátit do časů,... Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek (978-80-242-6311-3) Kniha - autor Aleš Dostál, 176 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou. Výbor povídek z pera známého autora shrnuje nec ... Noty na ty louce zeleny levně | Mobilmania zboží ... . Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou. V povídkách Velikonoční jelen, Půl kňoura, Přítel ministra, Velká výměna, Čtyři jeleni bez Smetany, Na tý louce zelený, Medvěd v pasti, Silvestr s jeleny a řady dalších tak mají čtenáři možnost se vrátit do časů,...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Dostál
DIMENZE
7,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek.pdf

POPIS

Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou. V povídkách Velikonoční jelen, Půl kňoura, Přítel ministra, Velká výměna, Čtyři jeleni bez Smetany, Na tý louce zelený, Medvěd v pasti, Silvestr s jeleny a řady dalších tak mají čtenáři možnost se vrátit do časů, kdy autor začínal – do doby, kdy lesníci mohli být také myslivci, na polesí přijížděli lovečtí hosté z kapitalistické ciziny a každoročnímu sněžení se ještě automaticky neříkalo sněhová kalamita –, a zažít i často bouřlivý přechod do doby porevoluční. Všechny texty mají společný smysl pro humor a jemnou ironii. Aleš Dostál (*1946) se narodil v Ostravě, vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně a pracoval u Lesů České republiky. Je autorem řady knih, první mu vyšla už v 80. letech minulého století, k těm posledním patří Pytlácké povídky (2017), román s mysliveckou tematikou Trofeje a ztráty (2018) nebo autobiografická novela Všichni psi mého života (2019).

Chcete si přečíst knihu?Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Dostál. Číst Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY