Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů

Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz | I15cajalco.com

... 299 K č. Ušetříte 39 Kč (13 %) Vložit do ... Nejlepsi prasky na zuby | Sleviste.cz ... ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz. Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Dominik Nischwitz. Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz ... ... . Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo chce žít zdravěji a ... Čistit si zuby alespoň dvakrát denně, používat zubní nit, chodit k zubaři nejméně dvakrát ročně, to jsou základní pravidla péče o chrup. Zdraví našich zubů však můžeme podpořit i dalšími způsoby včetně vhodně zvolené stravy. Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Autor: Nischwitz, Dominik Nakladatel: Esence EAN: 9788024263489 ISBN: 978-80-242-6348-9 Originál: In Aller Munde Překlad: Řežábek, Rudolf Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Nischwitz Dominik. Koupit knihu. O knize: Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů. Nischwitz Dominik. 0.0 z 5 hvězdiček. 299 K ... Potraviny pro zdravé zuby. Tak, to co z jídelníčku dát pryč už víte. Ale co do něj zařadit pro zdraví vašich zubů? Podívejte se na následující potraviny: 1. Sýr. Pokud jste jedním z mnoha lidí, kteří milují sýr, máte nyní další důvod, aby si dali tuto chutné jídlo. Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů . Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrov...

INFORMACE

AUTOR
Dominik Nischwitz
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů.pdf

POPIS

Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo chce žít zdravěji a být fit, neměl by zanedbávat péči o ústní dutinu. Mnohá opatření z praxe zubního lékařství se znovu prověřují. Čištění zubů už totiž dávno není nejlepší ochrana před kazy a u každého kazu se nemusí hned vrtat. U jiných problémů by se ale mělo jednat: Odstraněné zuby moudrosti často ještě po mnoha letech způsobují nepozorovatelně potíže a ošetření zubního kořene by se mělo přinejmenším velmi podrobně prodiskutovat. V této knize se dozvíte, nač je třeba dbát, když se odstraňují amalgamové plomby, a proč by kovy měly ze zubního lékařství úplně vymizet. Biologické zubní lékařství představuje revoluci v akademické medicíně. Podle zásady „Ústa jsou zrcadlem zdraví“ se podrobně zaměřuje na základní principy nervového a imunitního systému a na biochemii, přičemž navozuje souvislosti mezi onemocněním ústní dutiny a v současnosti velmi rozšířenými chronickými nemocemi v ostatních částech těla. Ústa se tedy už nenahlížejí a neošetřují izolovaně, nýbrž jako hlavní oblast pro celkové zdraví člověka. Knihu doplňují stravovací doporučení, tipy na péči a udržování zdravých zubů a důležité odkazy pro návštěvu u zubního lékaře.

Chcete si přečíst knihu?Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Nischwitz. Číst Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY