Tajný spolek hladových žen

Tajný spolek hladových žen - Lara Williamsová | I15cajalco.com

... obzoru žádný vážný vztah. Její snahy dostát ideálům současné ženy pokaždé něco zhatí ... Tajný spolek hladových žen (Lara Williams) | Detail knihy ... ... . Pak ale potká Stevie a společně založí Tajný spolek hladových žen, bezpečný kruh, v němž je každá z členek sama sebou a nebojí se ukázat svou pravou tvář. Robertě táhne na třicet let, pracuje pro módní web a na obzoru žádný vážný vztah. Její snahy dostát ideálům současné ženy pokaždé něco zhatí. Pak ale potká Stevie a společně založí Tajný spolek hladových žen, bezpečný kruh, v němž ... Tajný spolek hladových žen - Lara Williamsová — Kniha.cz ... . Pak ale potká Stevie a společně založí Tajný spolek hladových žen, bezpečný kruh, v němž je každá z členek sama sebou a nebojí se ukázat svou pravou tvář. Tajný spolek hladových žen je velmi zmatečnou a zbytečnou záležitostí v celé cestě Roberty za tajemstvím spokojeného života. Vlastně by mohla mít všechno. Má práci, přítele, nejlepší kamarádku. Životem však proplouvá s pocitem, že vlastně nic není a nebylo tak, jak si to představuje. Robertě táhne na třicet let, pracuje pro módní web a na obzoru žádný vážný vztah. Její snahy dostát ideálům současné ženy pokaždé něco zhatí. Pak ale potká Stevie a společně založí Tajný spolek hladových žen, bezpečný kruh, v němž je každá z... Kniha: Tajný spolek hladových žen Autor: Lara Williamsová Věčný outsider, třicetiletá Roberta, má za sebou vysokou školu, svůj čas tráví v neperspektivním zaměstnání a pomalu přichází o iluze, které v mládí měla. Kupte knihu Tajný spolek hladových žen (Lara Williamsová) s 24 % slevou za 262 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Tajný spolek hladových žen. Williams, Lara. Vydání: Kniha Zlin 2020 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 93818. Svižně napsaný román pro ženy. Ve dvou časových rovinách vypráví o mladé ženě, která se snaží přijmout sama sebe. Tajný spolek hladových žen je inteligentní počin o opouštění, vývoji a odpouštění. O koloběhu života, ze kterého se nedá vymanit, ale jenž dá se zpříjemnit, a to nejen jídlem, ale i dobrodružstvími, která nás vedou za hranice našich možností. Tajný spolek hladových žen. Kdo napsal knihu Tajný spolek hladových žen? Autorem je Lara Williams. Hodnocení, recenze, zaj...

INFORMACE

AUTOR
Lara Williamsová
DIMENZE
6,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný spolek hladových žen.pdf

POPIS

Robertě táhne na třicet let, pracuje pro módní web a na obzoru žádný vážný vztah. Její snahy dostát ideálům současné ženy pokaždé něco zhatí. Pak ale potká Stevie a společně založí Tajný spolek hladových žen, bezpečný kruh, v němž je každá z členek sama sebou a nebojí se ukázat svou pravou tvář. Scházejí se po setmění a nezřízeně se cpou. Vnikají do soukromých objektů a řádí v nich… Co když ale do jejich kruhu pronikne muž?

Chcete si přečíst knihu?Tajný spolek hladových žen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lara Williamsová. Číst Tajný spolek hladových žen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY