Interpunkce expres: Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích

Interpunkce expres: Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích - Vlasta Gazdíková | I15cajalco.com

... druhy expres. Vlasta Gazdíková ... Interpunkce expres ... Interpunkce expres | učebnice a knihy | preskoly.sk ... . Vlasta Gazdíková. Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích. Interpunkce expres (Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích) Vlasta Gazdíková • Edika, 2020 Okamžitý download Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích Hlavním posláním publikace Interpunkce expres je podat ucelený přehled základních pravidel užívání interpunkčních neboli členicích znamének, která nám usnadňují lepší orientaci v textu. Chci.cz nabízí zboží z desítek vybraných e-shop ... Interpunkce expres - UčebniceMapy.cz ... . Chci.cz nabízí zboží z desítek vybraných e-shopů specializujících se na Český jazyk na jednom místě. Vy tak při nakupování Český jazyk ušetříte čas i peníze. A to ať už hledáte dárek nebo potřebujete zboží z kategorie Český jazyk pro sebe, Chci.cz je to pravé místo. Diktáty a testy pro 9. třídu jsou posledním dílem ucelené řady cvičebnic zaměřujících se na procvičování učiva českého jazyka 2. stupně základní školy i odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Jsou určeny žákům 9. ročníků ZŠ a studentům 4. ročnik...

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Gazdíková
DIMENZE
6,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Interpunkce expres: Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích.pdf

POPIS

Kniha přináší ucelený přehled základních pravidel užívání interpunkčních znamének, která nám usnadní orientaci v textu. Obsah knihy ocení nejen žáci 2. stupně ZŠ připravující se na přijímací zkoušky, ale také středoškolští studenti, učitelé, rodiče a široká veřejnost. Knihu tvoří deset kapitol, věnovaných jednotlivým interpunkčním znaménkům. Za každou kapitolou následuje řada cvičení sloužících k upevnění poznatků, na konci je souhrnné opakování a klíč ke všem cvičením.

Chcete si přečíst knihu?Interpunkce expres: Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Gazdíková. Číst Interpunkce expres: Pravidla psaní interpunkčních znamének po krůčcích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY