Lékařské pamluvy

Lékařské pamluvy - Vít Skalička | I15cajalco.com

...ou slovní zásobou klasických a moderních světových jazyků a současně těží z bohatství češtiny ... Lékařské pamluvy - Vít Skalička | Databáze knih ... . Lékařské pamluvy Skalička Vít. Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní zásobou klasických a moderních světových jazyků a současně těží z bohatství češtiny. Ke všemu se organicky vyvíjí a proměňuje ruku v ruce s pokroky a objevy medicíny ... Lékařské pamluvy. Značka: Maxdorf Výrobní číslo: 978-80-7345-632- EAN: 9788073456320 Náš kód: ... Lékařské pamluvy - Vít Skalička | Kniha na Alza.cz ... ... Lékařské pamluvy. Značka: Maxdorf Výrobní číslo: 978-80-7345-632- EAN: 9788073456320 Náš kód: 973427 195 Kč. Ušetříte 32 Kč (16 %) 163 Kč ... Lékařské pamluvy - Vít Skalička. Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní... Lékařské pamluvy 2019; Opavština pro samouky 2017; Slovník nářečí západního Opavska 2015; Slovník nářečí Opavského Slezska 2018; Nápověda - Podmínky užit ... Kniha: Lékařské pamluvy - Vít Skalička. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Lékařské pamluvy - Skalička Vít - Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní zásobou klasických a moderních světových jazyků a současně těží z bohatství češtiny. Ke všemu se organ O čem je kniha Lékařské pamluvy? Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní zásobou klasických a moderních světových jazyků a současně těží z bohatství češtiny. Kniha: Lékařské pamluvy(Vít Skalička) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Lékařské pamluvy Vít Skalička. Skladem 5+ ks 163 Kč Běžná cena 195 K č. Ušetříte 32 Kč (16 %) Vložit do ... Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní zásobou klasických a moderních světových jazyků a současně těží z bohatství češtiny. Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní zásobou klasických a moderních světových jazyků a současně těží z bohatství češtiny. Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní zásobou klasic...

INFORMACE

AUTOR
Vít Skalička
DIMENZE
5,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Lékařské pamluvy.pdf

POPIS

Doktorská mluva je svět sám o sobě, medicínský jazyk je mnohovrstevnatý a různotvarý. Disponuje rozmanitou slovní zásobou klasických a moderních světových jazyků a současně těží z bohatství češtiny. Ke všemu se organicky vyvíjí a proměňuje ruku v ruce s pokroky a objevy medicíny, někdy na úkor systémovosti. Kromě cizích slov působí na jazyk medicíny mnoho dalších vlivů zevnitř i zvenčí. Tuto knížku autor pojal jako sondu do jazykového tělesa medicíny, cílem publikace je zábavnou formou dovést čtenáře k zamyšlení nad podstatou některých jazykových i medicínských reálií a k odhalení zajímavých souvislostí. Témata jednotlivých oddílů jsou vybrána podle skutečných situací, kdy se rozchází běžně mluvený či psaný jazyk zdravotníků a jazyková norma.

Chcete si přečíst knihu?Lékařské pamluvy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vít Skalička. Číst Lékařské pamluvy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY