Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí

Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí - Tracy Thompson | I15cajalco.com

...běhy matek s depresí. Tracy Thompson ... Mateřství se mi stalo pastí : příběhy matek s depresí ... ... Mateřství se mi stalo pastí Autor: Thompson, Tracy Nakladatel: Portál EAN: 9788026215479 ISBN: 978-80-262-1547-9 Originál: The Ghost in the House: Motherhood, Raising Children, and Struggling with Depression Mateřství se mi stalo pastí - Příběhy matek s depresí - Tracy Thompson . Pojmem „mateřská deprese", který autorka sama definovala, dosud nebyl dostatečně popsán a odborně zkoumán a rozumí se jím dlouhodobý depresivní stav, jímž průběžně trpí matky malých dětí s predispozicí k depresi (na rozdíl od poporodní deprese). Pojmem „mateřská deprese", který ... Beletrie | Mateřství se mi stalo pastí | Nakladatelství Portál ... . Pojmem „mateřská deprese", který autorka sama definovala, dosud nebyl dostatečně popsán a odborně zkoumán a rozumí se jím dlouhodobý depresivní stav, jímž průběžně trpí matky malých dětí s predispozicí k depresi (na rozdíl od poporodní deprese). Na základě vlastní zkušenosti a výpovědí dalších matek, které se musely s tímto problémem dlouhodobě ... Kategorie knih | Mateřství s...

INFORMACE

AUTOR
Tracy Thompson
DIMENZE
12,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí.pdf

POPIS

Pojmem „mateřská deprese“, který autorka sama definovala, dosud nebyl dostatečně popsán a odborně zkoumán a rozumí se jím dlouhodobý depresivní stav, jímž průběžně trpí matky malých dětí s predispozicí k depresi (na rozdíl od poporodní deprese). Na základě vlastní zkušenosti a výpovědí dalších matek, které se musely s tímto problémem dlouhodobě potýkat, Tracy Thompsonová tento stav popisuje a definuje, vymezuje se proti tabu, s nímž bývá stále ještě koncept „nemilující matky“ spojován, a nabízí řadu rad, jak si tuto situaci pokud možno usnadnit a hlavně jak ji nepředat dalším generacím. Tracy Thompsonová je americká novinářka. Další její knihou je Beast, beletristicky laděný příběh o tom, jak se s depresí vyrovnávala ona sama.

Chcete si přečíst knihu?Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tracy Thompson. Číst Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY