Květy ze zeleniny a melounů

Květy ze zeleniny a melounů - Luděk Procházka, | I15cajalco.com

...3 typy kurzů : jednoduché ozdoby a květy ze zeleniny a ovoce - jednoduché a složitější ozdoby a květy ze zeleniny a ovoce - květy z ředkviček, pórku, mrkve ... Květy ze zeleniny a melounů - svdtrading.cz ... ... Květy ze zeleniny a melounů. Procházka, Luděk. Vydání: Euromedia Group 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: C 7971. Návody k vytváření ozdob z různých druhů ovoce a zeleniny pomocí speciálních nožů a dlátek - metoda zvaná carving. Dekorace z vyřezávané zeleniny a ovoce se běžně objevují na slavnostních stolech od pětihvězdičkových hotelů až po rodinné oslavy. V době, kdy každý ... KVĚTY ZE ZELENINY A MELOUNŮ - květy a thajský styl ... ... . Dekorace z vyřezávané zeleniny a ovoce se běžně objevují na slavnostních stolech od pětihvězdičkových hotelů až po rodinné oslavy. V době, kdy každý hledá cestu, jak své hosty zaujmout, se carving určitě mnohým hodí. Dekorace z vyřezávané zeleniny a ovoce se běžně objevují na slavnostních stolech od pětihvězdičkových hotelů až po rodinné oslavy. V době, kdy každý hledá cestu, jak své hosty zaujmout, se carving určitě mnohým hodí. Díky této knize se i vy můžete naučit vytvářet efektní květy ze zeleniny a melounů....

INFORMACE

AUTOR
Luděk Procházka,
DIMENZE
10,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Květy ze zeleniny a melounů.pdf

POPIS

Dekorace z vyřezávané zeleniny a ovoce se běžně objevují na slavnostních stolech od pětihvězdičkových hotelů až po rodinné oslavy. V době, kdy každý hledá cestu, jak své hosty zaujmout, se carving určitě mnohým hodí. Díky této knize se i vy můžete naučit vytvářet efektní květy ze zeleniny a melounů. Dozvíte se vše – od seznámení se s náčiním přes základní techniky až po finální přípravu. A to srozumitelně a jednoduše díky množství postupových fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Květy ze zeleniny a melounů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luděk Procházka,. Číst Květy ze zeleniny a melounů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY