Star Wars: Průvodce galaktického cestovatele

Star Wars: Průvodce galaktického cestovatele - Jason Fry | I15cajalco.com

...Coruscant, Kashyyyk, Tatooine, Batuu a další světy od vnitřních soustav po Neznámé oblasti ... Star wars pruvodce galaktickeho cestovatele fry jason ... ... . Stáhněte si zdarma aplikaci Star Wars Holoscanner, propojte Průvodce galaktického cestovatele se svým chytrým zařízením a odhalte tajemství ukrytá na jeho stránkách. Knihu Star Wars: Průvodce galaktického cestovatele u nás vydalo menší brněnské nakladatelství mapcards.net, které má však už s podobnými tituly zkušenosti. V češtině pak encyklopedie vychází souběžně s britským originálem, a dokonce o řadu ... STAR WARS Průvodce galaktického cestovatele ... . V češtině pak encyklopedie vychází souběžně s britským originálem, a dokonce o řadu týdnů před americkým vydáním, což se rozhodně tak často nestává. Star Wars Průvodce galaktického cestovatele 488,-358,-Skladem > 10 ks. Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 20+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Star Wars Průvodce galaktického cestovatele ... Podnikněte nezapomenutelnou cestu galaxií Star Wars na Coruscant, Kashyyyk, Tatooine, Batuu a další světy od vnitřních soustav po Neznámé oblasti. Stáhněte si zdarma aplikaci Star Wars Holoscanner, propojte Průvodce galaktického cestovatele se svým chytrým zařízením a odhalte tajemství ukrytá na jeho stránkách. Star Wars Průvodce galaktického cestovatele. Jason Fry. Obrazové materiály z archivu Lucasfilmu a špičková rozšířená realita (AR) nabízí jedinečnou příležitost k tištěnému i digitálnímu prozkoumávání galaxie. Podnikněte nezapomenutelnou cestu galaxií Star Wars na Coruscant, Kashyyyk, Tatooine, Batuu a další světy od vnitřních soustav po Neznámé oblasti. Stáhněte si...

INFORMACE

AUTOR
Jason Fry
DIMENZE
8,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Wars: Průvodce galaktického cestovatele.pdf

POPIS

Podnikněte nezapomenutelnou cestu galaxií Star Wars na Coruscant, Kashyyyk, Tatooine, Batuu a další světy od vnitřních soustav po Neznámé oblasti. Stáhněte si zdarma aplikaci Star Wars Holoscanner, propojte Průvodce galaktického cestovatele se svým chytrým zařízením a odhalte tajemství ukrytá na jeho stránkách. Průvodce galaktického cestovatele nabízí autentický zážitek s využitím obrazových materiálů z archivu Lucasfilmu a špičkové rozšířené reality (AR), skýtajících jedinečnou příležitost k tištěnému i digitálnímu prozkoumávání galaxie.

Chcete si přečíst knihu?Star Wars: Průvodce galaktického cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Fry. Číst Star Wars: Průvodce galaktického cestovatele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY