Houdiniho kouzelnické hlavolamy

Houdiniho kouzelnické hlavolamy - Tim Dedopulos | I15cajalco.com

...mistr úniků všech dob Harry Houdini svými kousky uhranul desítky tisíc diváků ... Houdiniho kouzelnické hlavolamy Tim Dedopulos ... ... . Houdini dokázal uniknout z mimořádně těžkých zámků a řetězů, přičemž se nacházel pod vodou, vyhrabal se ... Houdiniho kouzelnické hlavolamy : sbírka tajemných hádanek inspirovaných mistrem šokujících úníků / Tim Dedopulos. Detail MARC Katalog Svazky. Buďte první! Komentáře Buďte první! ISBN: 978-80-7642-009- (vázáno) : Kč 399,00: Houdiniho kouzelnické hlavolamy Tim Dedopulos. 399 Kč . 359 Kč ... Hádanky a hlavolamy ze světa Středozemě Tim Dedopulos. 35 ... Houdiniho kouzelnické hlavolamy - Tim Dedopulos | KOSMAS ... ... . 399 Kč . 359 Kč ... Hádanky a hlavolamy ze světa Středozemě Tim Dedopulos. 359 Kč ... Houdiniho kouzelnické hlavolamy - Tim Dedopulos. Útěk z pavučiny hlavolamů, iluzí a pastí. Největší mistr úniků všech dob Harry Houdini svými kousky uhranul desítky tisíc diváků. Houdini dokázal uniknout z mimořádně těž... detail knihy Houdiniho kouzelnické hlavolamy. Sbírka tajemných záhad Dedopulos Tim Dobrovský s. r. o. 2019. vázan ... Houdiniho kouzelnické hlavolamy Dedolupos, Tim. 4 dny. Naše cena: 335 Kč Kouzla a hříčky Zůra, Václav. 11 dní ... Všetky informácie o produkte Kniha Hádanky a hlavolamy případů Jacka Rozparovače - Tim Dedopulos, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Hádanky a hlavolamy případů Jacka Rozparovače - Tim Dedopulos. Houdiniho kouzelnické hlavolamy - bit.ly/HoudinihoHlavolamy Alenčina zapeklitá dobrodružství - bit.ly/AlencinaDobrodruza Vyřeš to s Sherlockem Holmesem - bit.ly/VyresToSeSherlockem Obsah knihy: Hádanky a hlavolamy Hercula Poirota CZ. Pozoruhodná sbírka hádanek a hlavolamů pro všechny milovníky příběhů s Herculem Poirotem, kteří rádi luští rébusy. Detaily o knihe. Názov: Hádanky a hlavolamy Hercula Poirota CZ. Originálny názov: Hercule Poirot Puzzles. Hlavolamy (5 868 produktů) Vybírejte si hlavolamy podle parametrů a srovnejte si ceny z internetových obchodů. Nakupte nejlevněji přes Heureku. Rubikova kostka originál 3 x 3 od 29 Kč; Magnetické kuličky NeoCube 5 mm od 299 Kč; Neocube originál 5 mm v dárkovém balení od 299 Kč; Všechny produkty ze sekce Hlavolamy (5 868) Houdiniho kouzelnické hlavolamy. Jan Kotík / Tim Dedolupos. Útěk z pavučiny hlavolamů, iluzí a pastí. Největší mistr úniků všech dob Harry Houdini svými kousky uhranul desítky tisíc diváků. Houdini dokázal uniknout z mimořádně těžkých zámků a řetězů, přičemž se nacházel pod vodou, vyhrabal se ze země poté ......

INFORMACE

AUTOR
Tim Dedopulos
DIMENZE
9,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Houdiniho kouzelnické hlavolamy.pdf

POPIS

Útěk z pavučiny hlavolamů, iluzí a pastí. Největší mistr úniků všech dob Harry Houdini svými kousky uhranul desítky tisíc diváků. Houdini dokázal uniknout z mimořádně těžkých zámků a řetězů, přičemž se nacházel pod vodou, vyhrabal se ze země poté, co byl pohřben zaživa, zavěšený na rameni jeřábu se vykroutil ze svěrací kazajky – každá eskapáda byla o něco nebezpečnější než ta předchozí. Legenda o Houdinim se stala inspirací pro tuto knihu, která je sbírkou více než 100 těžkých záhad a hlavolamů navržených tak, aby ozkoušely hloubku vašeho intelektu. Dokážete rozřešit pavučinu záhad a uprchnout z nakladených pastí dřív, než bude pozdě?

Chcete si přečíst knihu?Houdiniho kouzelnické hlavolamy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Dedopulos. Číst Houdiniho kouzelnické hlavolamy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY