Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor

Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor - Ján Mišovič | I15cajalco.com

...m ... Kniha: Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor Autor: Ján Mišovič - S rostoucím využíváním kvalitativního výzkumu v posledních desetiletích a zařazením kvalitativních výzkumných metod do osnov různých studijních oborů na vysokých školách se ... Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný ... ... ... Polostrukturovaný rozhovor (též rozhovor pomocí návodu, polostandardizovaný, částečně řízený rozhovor, anglicky semistructured interview) je metoda kvalitativního sociologického výzkumu.Patří do skupiny výzkumných rozhovorů (neboli interview).Stojí mezi dvěma základními druhy rozhovorů - nestrukturovaným a strukturovaným. Kupte knihu Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor (Ján Mišovič) s 29 % slevou za 323 Kč v ověřeném obchodě. Pr ... Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný ... ... .Patří do skupiny výzkumných rozhovorů (neboli interview).Stojí mezi dvěma základními druhy rozhovorů - nestrukturovaným a strukturovaným. Kupte knihu Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor (Ján Mišovič) s 29 % slevou za 323 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor ... Polostrukturovaný rozhovor je v knize zařazen do kontextu kvalitativního výzkumu. Autor v šesti kapitolách podrobně rozebírá jednotlivé výzkumné etapy. Každá etapa je ilustrována mnoha praktickými příklady. Čtenář je jimi veden postupně, krok za ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies...

INFORMACE

AUTOR
Ján Mišovič
DIMENZE
7,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor.pdf

POPIS

S rostoucím využíváním kvalitativního výzkumu v posledních desetiletích a zařazením kvalitativních výzkumných metod do osnov různých studijních oborů na vysokých školách se technika polostrukturovaného rozhovoru stala značně populární, zřejmě pro svoji zdánlivou jednoduchost a dostupnost. Realizace polostrukturovaného rozhovoru, stejně jako dalších metod a technik kvalitativního výzkumu však vyžaduje splnění určitých požadavků. Kniha začíná ujasněním základních metodologických otázek spojených se sociologickým výzkumem, charakterizuje metodu rozhovoru a podrobně se zaměřuje na techniku polostrukturovaného rozhovoru. Přibližuje jeho podstatu, přípravu, realizaci a využití. Polostrukturovaný rozhovor je v knize zařazen do kontextu kvalitativního výzkumu. Autor v šesti kapitolách podrobně rozebírá jednotlivé výzkumné etapy. Každá etapa je ilustrována mnoha praktickými příklady. Čtenář je jimi veden postupně, krok za krokem, od přípravy projektu kvalitativního výzkumu až po prezentaci získaných výsledků. Patřičná pozornost je věnována postupům využívaným při kvalitativní analýze dat, včetně zakotvené teorie. Opomenuty nejsou ani etické otázky a kvalitativní parametry tohoto typu výzkumu. Kniha může uspokojit všechny zájemce o využití polostrukturovaného rozhovoru jak při přípravě závěrečných studentských prací, tak pro účely vědeckého výzkumu.

Chcete si přečíst knihu?Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ján Mišovič. Číst Kvalitativní výzkum se zaměřením na polostrukturovaný rozhovor Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY