Antihrdina

Antihrdina - Alexandra Salmela | I15cajalco.com

... 259: Hrdina a antihrdina jsou dvě podoby hereckých postav, úspěšně si získávající sympatie diváka ... Top 10 Comic Book Anti-Heroes (Marvel & DC) - Toptenz.net ... . Hero and antihero are two forms of dramatic characters gaining successfully the heart of a spectator Dal som si úlohu, naučiť sa strihať a robiť videá. Uvedomil som i že sa nesmiem hanbiť a nechať si poradiť od ľudí. Chcem z tohto kanálu urobiť kvalitný, pre... Kronika- Antihrdina. Je to kniha, ktorá bola obsahovo zatiaľ to najťažšie, čo som kedy čítala. Obrazy, ktoré boli len v ... hrdina - Wiktionary ... . Je to kniha, ktorá bola obsahovo zatiaľ to najťažšie, čo som kedy čítala. Obrazy, ktoré boli len výplodmi fantázií sa miešali s realitou. Ale autorka má skvelú, priam brilantú slovnú zásobu, ktorou ma prekvapila. Antihrdina - Levák Bob (seriálová postava) Robert Underdunk Terwilliger, známější pod jménem Levák Bob (Sideshow Bob), je postava ze známého animovaného seriálu Simpsonovi. Bob si říká génius, vystudoval Yaleovu univerzitu a je členem Republikánské strany. Oženil se s Francescou a s ní má syna Gina, který je celý táta. Antihrdina prichádza do reality po dobnej tej našej z krajiny veľkých hesiel a ešte väčších obetí, vďaka ktorým všetci ľudia, zvieratá a rastliny smú žiť harmonicky v objatí Veľkej Matky Prírody. Tá krajina je pevnosťou, stojacou v prvej línii v boji proti dravému globálnemu kapitalizmu. COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) ...

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Salmela
DIMENZE
10,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Antihrdina.pdf

POPIS

Sedmadvacetiletý Antti Hrdina přijíždí do konzumního KoroNova ze severní země zvané Utopie, která je založená na ideologických heslech a obrovských obětech, díky nimž mohou lidé, zvířata i rostliny žít v náručí Matky přírody. Tato země stojí jako pevnost v první linii boje proti dravému globálnímu kapitalismu. Místní legendy pateticky opěvují statečnou zakladatelku Směrodárkyni, hrdinku, díky níž se utopie stala skutečností. Ale nechová se tato společnost spíš jako diktatura? A nakolik jsou legendy pravdivé? Antihrdina je kniha o cynismu i naději, o ztrátě ideálů i slepé důvěře, o zvrácené mateřské lásce a hledání ztraceného syna, o cestě, stromech, ale zejména o hrdinech. Existuje ještě hrdinství a má vůbec nějaký smysl?Události viděné pohledem několika vypravěčů se v experimentální textové koláži překypující brilantním jazykovým humorem postupně splétají do podobně strhujícího proudu jako koroNovské řeky Véna a Aorta a vytvářejí temně děsivou vizi světa, možná ne tak vzdáleného tomu našemu.

Chcete si přečíst knihu?Antihrdina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Salmela. Číst Antihrdina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY