Hlas, který vyrušuje

Hlas, který vyrušuje - Marián Kuffa | I15cajalco.com

...a Mikloška ... Hlas, který vyrušuje - Kuffa Marián - Na jaře 2019 pozvali organizátoři bratislavských Hanusových dní žákovského faráře P ... Hlas, který vyrušuje - Marián Kuffa | Knihy Dobrovský ... . Mariána Kuffu, aby lidem v Bratislavě a celému Slovensku vysvětlil, jestli se „zbláznil", když si dovolil v prezidentských volb Hlas, který vyrušuje - Marián Kuffa . Na jaře 2019 pozvali organizátoři bratislavských Hanusových dní žákovského faráře P. Mariána Kuffu, aby lidem v Bratislavě a celému Slovensku vysvětlil, jestli se zbláznil, když si dovolil v prezidentských volbách nepodpořit ... Kniha: Hlas, který vyrušuje (Marián Kuffa) | Martinus ... . Mariána Kuffu, aby lidem v Bratislavě a celému Slovensku vysvětlil, jestli se zbláznil, když si dovolil v prezidentských volbách nepodpořit ani Františka Mikloška, ani budoucí prezidentku Zuzanu Čaputovou. Daruje-li Pán někomu takovouto modlitbu, je to bohatství, o něž jej nikdo nemůže připravit; nebeský pokrm, který sytí duši. Okusil-li jej kdo, navždycky bude toužit po Pánu, jako by ... Hlas, který vyrušuje Autor: Marián Kuffa Na jaře 2019 pozvali organizátoři bratislavských Hanusových dní žákovského faráře P. Mariána Kuffu, aby lidem v Bratislavě a celému Slovensku vysvětlil, jestli se „zbláznil", když ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Marián Kuffa. Hlas, který vyrušuje (978-80-88068-50-1) Kniha - autor Marián Kuffa, 128 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Na jaře 2019 pozvali organizátoři bratislavských Hanusových dní žákovského faráře P. Mariána Kuffu, aby lidem v Bratislavě a celému Slovensku vysvětlil, jestli se „zbláznil", když si dovolil v prezidentských volbách nepodpořit ani Františka ... Kuffa Marián - Marián Kuffa (nar. 1959) je slovenský kněz, který slouží v Žakovcích pod Tatrami. Už více než dvacet let se věnuje bezdomovcům, bývalým vězňům, alkoholikům, opuštěným matkám a mladým lidem bez rodinného zázemí. Žakovce se staly domovem pro více než 250 lidí v nouzi, kteří si sami zajišťují provoz domů i svou obživu, ale ještě s otcem ... Hlas, který vyrušuje Marián Kuffa | Nakladatelství Leschinger Martin - Flétna (december, 2019) Na jaře 2019 pozvali organizátoři bratislavských Hanusových dní žákovského faráře P. Mariána Kuffu, aby lidem v Bratislavě a celému Slovensku vysvětlil, jestli se zbláznil, když si dovolil v prezidentských volbách nepodpořit ......

INFORMACE

AUTOR
Marián Kuffa
DIMENZE
5,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas, který vyrušuje.pdf

POPIS

Na jaře 2019 pozvali organizátoři bratislavských Hanusových dní žákovského faráře P. Mariána Kuffu, aby lidem v Bratislavě a celému Slovensku vysvětlil, jestli se „zbláznil“, když si dovolil v prezidentských volbách nepodpořit ani Františka Mikloška, ani budoucí prezidentku Zuzanu Čaputovou. Předložený text, přepsaný z několika promluv P. Kuffy, je vlastně shrnutím konzervativních priorit pro současného voliče (platící i v Česku), který má problém s tím, že staletá normálnost se ze společnosti postupně vytrácí. Předmluvu napsal profesor Petr Piťha.

Chcete si přečíst knihu?Hlas, který vyrušuje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marián Kuffa. Číst Hlas, který vyrušuje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY