Svět rychlých vlaků

Svět rychlých vlaků - Josef Schrötter | I15cajalco.com

...cesty a hnací vozidla, rostla rovněž rychlost železniční dopravy ... Svět rychlých vlaků - PRESS.SK ... . A právě s historií i současností honby za rychlostí a ... Svět rychlých vlaků. Značka: CPRESS Výrobní číslo: 978-80-264-2827-5 EAN: 9788026428275 Náš kód: 951548 349 Kč. Ušetříte 60 Kč (17 %) 289 Kč ... Svět rychlých vlaků 4. 1 recenze ; Železnice znamenala obrovský průlom v oblasti přepravy nákladů a osob. Jak se zdokonalovaly dopravní cesty a hnací vozidla, rostla rovně ... Svět rychlých vlaků - Josef Schrötter — Kniha.cz ... . Jak se zdokonalovaly dopravní cesty a hnací vozidla, rostla rovněž rychlost železniční dopravy. A právě s historií i současností honby za rychlostí a s výstavbou moderních vysokorychlostních železnic se seznámíte ... Vysokorychlostní vlak je vlak, jehož konstrukce mu umožňuje dosahovat rychlostí nejméně 200 km/h, je prioritně určen pro provoz na vysokorychlostní trati.Zpravidla se může pohybovat po konvenčních tratích, výjimku tvoří nekonvenční systémy (Maglev, opuštěný Aérotrain), nebo rozdílný rozchod (Japonsko, částečně Španělsko). Kniha „Svět rychlých vlaků" Podrobnosti Zveřejněno: 18. 11. 2019 10:10 Na podzim 2019 dokončil Ing. Josef Schrötter svoji nejnovější knihu „Svět rychlých vlaků", v níž se čtenáři dozví, jak se železnice snažila zvýšit rychlost svých lokomotiv. E-kniha Svět rychlých vlaků od Josef [email protected] Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup....

INFORMACE

AUTOR
Josef Schrötter
DIMENZE
8,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět rychlých vlaků.pdf

POPIS

Rychle, rychleji, nejrychleji! Železnice znamenala obrovský průlom v oblasti přepravy nákladů a osob. Jak se zdokonalovaly dopravní cesty a hnací vozidla, rostla rovněž rychlost železniční dopravy. A právě s historií i současností honby za rychlostí a s výstavbou moderních vysokorychlostních železnic se seznámíte v této knize. Od dob dávno minulých, až po futuristickou budoucnost, od parních rekordmanů po levitující vlaky, z Evropy až do Austrálie… Nechybí řada technických zajímavostí, medailonky významných konstruktérů a samozřejmě překrásné ilustrace Bohuslava Fultnera.

Chcete si přečíst knihu?Svět rychlých vlaků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Schrötter. Číst Svět rychlých vlaků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY