Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací

Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací - - | I15cajalco.com

...y pochopíme, že přírody se můžeme dotýkat jen srdcem ... Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - Více ... ... . Velká kniha živočichů je bohatě ... Podnázev od jednobuněčných po savce, Více než 1600 barevných ilustrací : Druh sortimentu Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - Více než 1600 barevných ilustrací. 990 Kč ... Velka kniha prirody zvierata. Nalezeno: 98 produktů. Svojtka Moja veľká kniha samolepiek (978-80-8107-457-8) Kniha - 48 stran, slovensky ... Obsahuje 5 puzzle po 35 kúskoch. Více informací od 1 ... Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - více ... ... ... Obsahuje 5 puzzle po 35 kúskoch. Více informací od 155 Kč . Koupit nejlevněji. Moja veľká kniha odpovedí Zvieratá ... Velká kniha živočichů : více než 1 600 barevných ilustrací ... Na obálce nad názvem: od jednobuněčných po savce Obsahuje rejstříky: ISBN: 978-80-551-7045-9: Vybrat instituci: ... Jednotlivé identity je možné po přihlášení navzájem propojovat (více zde). Velka kniha zivocichu od jednobunecnych po savce vice nez 1600 barevnych ilustraci 978 80 551 7045 9. Nalezeno: 1 produkt. Velká kniha živočichů: od jednobuněčných po savce, Více než 1600 barevných ilustrací (978-80-551-7045-9) Kniha - česky, Pevná s přebalem lesklá ... Populárně naučné knihy jsou krásně čtivé a přitom poučné. Vylíčí Vám zajímavosti, vědecké objevy a důležité informace z různých oblastí tak, že jim skutečně porozumíte. Zabývají se mnoha tématy - řeší problematiku zdraví, vztahů či kultury a nevynechávají ani oblast chovatelství, zahradničení či… Atlas živočichů - 1000 živočichů střední Evropy-- autor: Bellmann Heiko, kolektiv Biologie živočichů-- autor: Smrž Jaroslav Atlas vyhubených živočichů-- autor: Malý Radek Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - Více než 1600 barevných ilustrací-- autor: kolektiv autorů...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací.pdf

POPIS

Utrhneme-li květinu, zvadne, chytíme-li motýla, zahyne. Tehdy pochopíme, že přírody se můžeme dotýkat jen srdcem. Velká kniha živočichů je bohatě ilustrované dílo, které v ucelené formě podává obraz fauny střední Evropy. V úvodu se uvádějí základní informace o živočiších, o zoologii jako vědecké disciplíně a jejích nejdůležitějších oborech, o vývoji živočichů v geologických dobách, o původu, vývoji a složení současné fauny i o třídění živočišné říše. Zajímavé jsou i stati zabývající se složením hlavních živočišných společenstev v podmínkách střední Evropy, vztahem člověka k živočichům, biologickým bojem v přírodě, ochranou živočichů, ale i nebezpečností živočichů pro zdraví člověka. Těžištěm celého díla je 138 barevných tabulí, na nichž je v systematickém pořadí zobrazeno více než 1500 druhů živočichů. Autorem překrásných vyobrazení živočichů je akademický malíř Jindřich Krejča. Tomuto vynikajícímu, dnes již nežijícímu výtvarníkovi se s neuvěřitelnou přesností podařilo zobrazit i běžně málo zřetelné detaily živočišného těla, a tak harmonicky skloubit svět reality s výtvarným uměním.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY