Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti

Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti - Miguel Ruiz Don | I15cajalco.com

...otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Hlas poznání - Toltécká kniha moudrosti - Don Miguel Ruiz ... ... . ... Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti - Cesta vnitřního míru Janet Mills, Miguel Ruiz Don Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti Miguel Ruiz Don Interpret: Renata Volfová Hlas poznání. Toltécká kniha moudrosti Don Miguel Ruiz, autor bestsellerů Čtyři dohody a Pátá dohoda, nám v této audioknize připomíná jednu hlubokou a prostou pravdu: Chceme-li skoncovat s emočním utrpením a obnovit svou radost ze života, musíme přestat věřit lžím, většinou o sobě samých. Kniha, založená na staré Toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a ... Hlas poznání - Toltécká kniha moudrosti - Don Miguel Ruiz ... ... . Kniha, založená na staré Toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu. Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti - do reality pravdy, lásky a radosti. Sdílet 0 Hlas poznání - Toltécká kniha moudrosti 249,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 5,0 Hodnotil 1 ...

INFORMACE

AUTOR
Miguel Ruiz Don
DIMENZE
3,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti.pdf

POPIS

Don Miguel Ruiz, autor bestsellerů Čtyři dohody a Pátá dohoda, nám v této audioknize připomíná jednu hlubokou a prostou pravdu: Chceme-li skoncovat s emočním utrpením a obnovit svou radost ze života, musíme přestat věřit lžím, většinou o sobě samých. Tato průkopnická audiokniha, založená na staré toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu. Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti – do reality pravdy, lásky a radosti.

Chcete si přečíst knihu?Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miguel Ruiz Don. Číst Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY