Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru

Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru - Marcus Chown | I15cajalco.com

...íce informací od 159 Kč . Koupit nejlevněji ... Jan Drda: MĚSTEČKO NA DLANI | Pod Vŕškom - kníhkupectvo ... ... . Sladko bez cukru! - Cukrfree (e-kniha) Aj život bez cukru môže byť sladký! Účelom tejto kuchárky, napísanej známou blogerkou, nie je len inšpirácia novými a pre niektorých aj ... ŘEKA V TEMNOTĚ . 269 Kč ... NEKONEČNO V DLANI . Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru 299 Kč Detail Detail. TAK AKORÁT . 229 Kč CHAMTIVOST . 399 Kč DÍVKA, KTERÁ SPADLA Z NEBE ... Nekonečno v dlani M. Chown. Podtitul: Pade ... Kniha: Nekonečno v dlani - Marcus Chown | Knihy.ABZ.cz ... ... Nekonečno v dlani M. Chown. Podtitul: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru Autor řady bestsellerů nádherně srozumitelnou a vtipnou formou přibližuje komplikované vědecké teorie stojící za padesáti pozoruhodnými skutečnostmi, ... Nová vize života v nedokonalém vesmíru. Tato kniha byla napsána pro každého, koho ... Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru Spousta věcí v našem světě působí naprosto logicky a významné vědecké objevy nám pomohly porozumět sami sobě, naší planetě i našemu místu ve vesmíru až do neuvěřitelných detailů. V Praze : Raketa v produkci nakladatelství Labyrint, 2018. 93 stran . ISBN 978-80-86803-46-3. NOHEL, Petr. Výuka církevního práva na teologických a právnických fakultách v Českých zemích v letech 1918-1989 ....

INFORMACE

AUTOR
Marcus Chown
DIMENZE
5,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru.pdf

POPIS

Spousta věcí v našem světě působí naprosto logicky a významné vědecké objevy nám pomohly porozumět sami sobě, naší planetě i našemu místu ve vesmíru až do neuvěřitelných detailů. Avšak naše vesmírná dobrodružství, stále se prohlubující chápání kvantového světa a ohromný technologický pokrok v minulém století nám také odhalily vesmír, který je mnohem podivnější, než jsme si vůbec dokázali představit. Autor řady bestsellerů Marcus Chown nádherně srozumitelnou a vtipnou formou přibližuje komplikované vědecké teorie stojící za padesáti pozoruhodnými skutečnostmi, jež nám pomáhají pochopit složitou podstatu naší existence. Věděli jste, že za určitých okolností by se celé lidstvo vešlo do jediné kostky cukru? Že elektrická energie jednoho komára by mohla spustit masové vymírání druhů? Nebo že se někde ve vesmíru nachází nekonečný počet našich kopií, které si pročítají nekonečný počet kopií této knihy? Nekonečno v dlani nás seznámí s těmi nejpodivnějšími a nejúžasnějšími fakty o našem vesmíru a poodhalí nám skryté pravdy, jež řídí náš všední život.

Chcete si přečíst knihu?Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcus Chown. Číst Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY