Adam Ondra: lezec tělem i duší

Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš, | I15cajalco.com

...jít tato knížka. ... Adam Ondra (* 5. února 1993, Brno) je český lezec, který se již ve dvanácti letech (rok 2005) zařadil mezi deset nejlepších světových lezců na obtížnost, a čtyřnásobný mistr světa ... Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš,Adam Ondra ... ... .Přes deset let vede žebříčky skalních lezců a světová média jej nazývají českou senzací sportovního lezení. V září 2017 jako první přelezl novou nejtěžší cestu světa ... Adam Ondra. lezec tělem i duší. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na. www.xyz.cz. www.albatrosmedia.cz. Martin Jaroš / Adam Ondra. Adam Ondra: lezec tělem i duší - e-kniha Adam Ondra: lezec těl ... Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš, Adam Ondra ... ... ... Adam Ondra. lezec tělem i duší. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na. www.xyz.cz. www.albatrosmedia.cz. Martin Jaroš / Adam Ondra. Adam Ondra: lezec tělem i duší - e-kniha Adam Ondra: lezec tělem i duší. Martin Jaroš,Adam Ondra. pevná vazba Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je… Kniha: Adam Ondra: lezec tělem i duší (Martin Jaroš a Adam Ondra). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš. Adam Ondra: lezec tělem i duší Autor: Jaroš, Martin a Ondra, Adam Nakladatel: XYZ EAN: 9788075975492 ISBN: 978-80-7597-549-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 17 × 22,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je... Adam Ondra - lezec tělem i duší v1.4 Apk screenshots. The description Adam Ondra - lezec tělem i duší Apk. Čeká na Vás rozšířená realita a k tomu další fotografie a dosud ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Jaroš,
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Adam Ondra: lezec tělem i duší.pdf

POPIS

Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je favoritem olympijských her v Tokiu. Jak se dostal k lezení? Co považuje za svůj největší úspěch? Cestu Adama Ondry na vrcholy lezeckých stěn i sportovních žebříčků mapuje publikace obohacená o unikátní rozšířenou realitu.

Chcete si přečíst knihu?Adam Ondra: lezec tělem i duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Jaroš,. Číst Adam Ondra: lezec tělem i duší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY