Rozšířená rodina: dle vlastní volby

Rozšířená rodina: dle vlastní volby - Petr Jasinski | I15cajalco.com

... klidu 2019: Původní cena: 199.00: při objednání ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... ... Tenhle vizionář pochopil, že bez široké rodiny se ve světě dá jednoduše obstát jen velmi těžko. Se svými spolupracovníky dal dohromady koncept, který popisuje Petr Jasinsky v knize Rozšířená rodina dle vlastní volby. Rozšířenou rodinu totiž můžete založit s lidmi ve svém okolí i vy. Zdá se vám myšlenka rozšířených rodin poskládaných dle vlastní volby jedince odvážná, nebo dokonce provokativní? Na jednu stranu jistě může vnímání rodiny nikoliv na základě pokrevnosti, nýbrž dle hodnotové spřízněnosti a přátelství působit kontroverzně, na druhou stranu i v případě běžného pojetí rodiny není v době vysoké rozvodovosti žádnou ... Rozšířená rodina dle vlastní volby Autor: Pet ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... ... Rozšířená rodina dle vlastní volby Autor: Petr Jasinski Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti. K tomu, abyste vychovali ... Dostupnost: 4 ... Jen je to ještě méně vidět. Bohužel - pokud je něco časté, lidská mysl to vyhodnotí jako normální a normální je neviditelné. Řešení té bryndy, které jsem vloni díky Vráťovi objevil se jmenuje "Rozšířená rodina dle vlastní volby" - viz kniha nebo video a Mapa rozšířených rodin v ČR. Rozšířená rodina. 17. 11. 2016, Tomáš Hajzler. 30.11. k nám do školy přijde Vráťa Hlásek - člověk, který mimo svých dalších aktivit stojí i za projektem „Rozšířené rodiny dle vlastní volby". Pro mě osobně je to jeden z velkých objevů letošního roku. Rozšířená rodina dle vlastní volby - Petr Jasinski Tato kniha rozebírá poměrně netradiční téma rozšířené rodiny. Manuál na pohodovou výchovu šťastných dětí spočívá v tom, že se povinnosti kolem péče o děti rozdělí mezi více lidí, a z těch se potom stává tzv. rozšířená rodina. Ladírna.cz . bylinky, alternativní medicína a jiná umění života… Menu. Generic selectors Balíček knih s tématem nového školství. Cenově zvýhodněný balíček tří knih s cílem vysvětlit podstatu toho, jak funguje učení dětí, jejich vzdělávání a školský systém: Svoboda učení - Jak nechat děti rozhodovat o svém vzdělávání, Summerhill - Příběh první demokratické školy na světě a Co je nového ve vzdělávání - Momentálně pravděpodobně ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Jasinski
DIMENZE
10,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozšířená rodina: dle vlastní volby.pdf

POPIS

Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti.K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce.Přečtete ji za odpoledne. A pokud vás chytne za srdce, změní vám život. Na tuty. Především pokud patříte mezi rodiče, pro které je péče o děti (vození do/ze školy či na kroužky nebo jejich hlídání) občas nad hlavu. V knížce najdete vysvětlení, proč je toho někdy příliš a také, že vychovávat děti ve dvou (či dokonce v jednom - model "samoživitel") je pro děti i pro rodiče extrémně nezdravé a historicky vlastně zcela ojedinělé. Kniha vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo vás, s přáteli, s dalšími rodiči, se sousedy. Něco, co se pro mnohé lidi zdá dnes nepředstavitelné, tak po přečtení Rozšířené rodiny může být velmi snadné.

Chcete si přečíst knihu?Rozšířená rodina: dle vlastní volby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Jasinski. Číst Rozšířená rodina: dle vlastní volby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY