Rozšířená rodina: dle vlastní volby

Rozšířená rodina: dle vlastní volby - Petr Jasinski | I15cajalco.com

.... Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... . ... Rozšířená rodina dle vlastní volby Petr Jasinski. Proč si přečíst. Protože je vědecky dokázáno, že na uspokojení potřeb jednoho dítěte potřebujete 3 dospělé!!! Tato kniha ukazuje, jak na to. Získáte manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velký životních radostí. Rozšířená rodina dle vlastní volby; Rozšířená rodina dle vlastní volby. Sekce: Eknihy zdarma. Auto ... Jasinski, Petr : Rozšířená rodina dle vlastní volby ... . Rozšířená rodina dle vlastní volby; Rozšířená rodina dle vlastní volby. Sekce: Eknihy zdarma. Autor: Petr Jasinski. Rok vydání: 2015 Počet stran: 107 Jazyk: cs Cena s DPH: ZDARMA. Cena bez DPH: ZDARMA. Zadejte vaše míry, pomůžeme vám při výběru velikosti. Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti. K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce ... Rozšířená rodina, tj. síť blízkých vztahů vám může pomoci vymanit se z krysího závodu vydělávání na život; Je násobně pravděpodobnější, že s touto knnížkou v ruce vychováte šťastnější a zdravější děti. Rozšířená rodina dle vlastní volby kniha od: Petr Jasinski. 80 % 1 hodnocení ... Rozšířená rodina. 1.1K likes. Rozšíření rodiny je způsob, jak vrátit dospělým i dětem podporu a bezpečí, jaké po staletí poskytovaly velké rodiny, klany, osady, tlupy ap., které ovšem v naší době... Rozšířená rodina dle vlastní volby. Jasinski, Petr. Vydání: Vlastním nákladem vydala o.p.s. SPOkoJENÍ 2015 | Jazyk: čeština. Informační publikace představuje koncept rozšířené rodiny: ta vzniká tím, že navazujeme spolupráci s dalšími rodinami a lidmi, a to za účelem zlepšení kvality života zúčastněných ... Rozšířená rodina dle vlastní volby Jasinski Petr. Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti. K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. ... Rodina je v sociologii solidární skupina osob navzájem spjatých manželstvím, příbuzenstvím nebo adopcí, které spolu dlouhodobě žijí a jejíž dospělí členové jsou odpo...

INFORMACE

AUTOR
Petr Jasinski
DIMENZE
11,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozšířená rodina: dle vlastní volby.pdf

POPIS

Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti.K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce.Přečtete ji za odpoledne. A pokud vás chytne za srdce, změní vám život. Na tuty. Především pokud patříte mezi rodiče, pro které je péče o děti (vození do/ze školy či na kroužky nebo jejich hlídání) občas nad hlavu. V knížce najdete vysvětlení, proč je toho někdy příliš a také, že vychovávat děti ve dvou (či dokonce v jednom - model "samoživitel") je pro děti i pro rodiče extrémně nezdravé a historicky vlastně zcela ojedinělé. Kniha vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo vás, s přáteli, s dalšími rodiči, se sousedy. Něco, co se pro mnohé lidi zdá dnes nepředstavitelné, tak po přečtení Rozšířené rodiny může být velmi snadné.

Chcete si přečíst knihu?Rozšířená rodina: dle vlastní volby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Jasinski. Číst Rozšířená rodina: dle vlastní volby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY