Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech

Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech - Günther Bloch, | I15cajalco.com

...h [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181 ... Vlčí mluva pro pejskaře O alfa samcích, dominanci a jiných ... ... . Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech-- autor: Radingerová Elli H. Mluva uživatelů a výrobců drog-- autor: Radková Lucie, Rausová Jana Vlčí mluva pro pejskaře-- autor: Radingerová Elli H., Bloch Günter Vlčí mluva pro pejskaře / Elli H. Radingerová ... , VYCHÁZÍ 23.10.2019. Popis Popis . Nakladatel.značka : Mladá fronta: Popis : Kniha, ... Vlčí mluva pro pejskaře O alfa samcích, dominanci a jiných ... ... . Nakladatel.značka : Mladá fronta: Popis : Kniha, pevná O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech: Počet stran : 304: Vydáno: 10/2019 ... a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech-- autor: Radingerová Elli H. Mluva uživatelů a výrobců drog-- autor: Radková Lucie, Rausová Jana Vlčí mluva pro pejskaře-- autor: Radingerová Elli H., Bloch Günter Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech. Elli H. Radingerová, Günter Bloch. kniha Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a... Popis: Vlčí mluva pro pejskaře. Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a podřízeností psa. Autor:Schäffer Norbert, Schäfferová Anita Formát:175 x 242 x 13 mm Počet stran:128 Vazba:Pevná Výrobce:Mladá fronta Rok vydání:2018 Vlčí mluva pro pejskaře-O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech. 329 Kč. Ryby pro vaše akvarium - Přes 800 působivých fotografií a 150 popisů sladkovodních akvarijních ryb. Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech-20 %. Skladem. 263 K ......

INFORMACE

AUTOR
Günther Bloch,
DIMENZE
10,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech.pdf

POPIS

Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a podřízeností psa. Tyto a další oblíbené omyly jsou ve světě pejskařů velmi rozšířené a bývají odvozovány od přirozeného chování vlčích předků. Ale chovají se vlci opravdu takhle? Nikdy! Tato kniha čtenářům a majitelům pejsků ukáže, co se můžeme naučit od vlků ve volné přírodě pro náš život, ale především pro zacházení s našimi čtyřnohými miláčky. A budete se divit, jak moc se liší naše vžité představy od reality.

Chcete si přečíst knihu?Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Günther Bloch,. Číst Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY