Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek

Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek - Monika Kompaníková, | I15cajalco.com

... Kapky na kameni. Kniha představuje 50 příběhů českých a slovenských rebelek ... Soutěž o tři knihy Kapky na kameni - 50 příběhů českých a ... ... ... guatemalské aktivistky a nositelky Nobelovy ceny míru Rigoberty Menchú Tum otevírají autorky své souborné dílo Kapky na kameni, které vyšlo v nakladatelství Albatros. Kapky na kameni. 50 příběhů českých a slovenských rebelek; Kapky na kameni. 50 příběhů českých a slovenských rebelek ... ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček ... Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek ... . ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším. Nenašli jste všechny informace? Zeptejte se nás ... 50 příběhů českých a slovenských rebelek Autor Gabriela Futová, Lucie Jarkovská, Monika Kapráliková, Monika Kompaníková, Hana Krutílková, Klára Kubíčková, Kamila Musilová, Veronika Šikulová, Zuzana Štelbaská ; překlady slovenských textů do češtiny Martin Herodek 50 příběhů českých a slovenských rebelek. autor neuveden. Info: ... Některé známé, jiné zapomenuté, ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším. ... Dostupnost na prodejnách. Kapky na kameni - 50 příběhů českých a slovenských rebelek - Albatros - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Kapky na kameni. Štítky: Oči Krása a zdraví. 50 příběhů českých a slovenských rebelek je ve hře! Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku. A to není jediné hledání - užijete si ho totiž spoustu i nad dalšími 2 knižními novinkami, které vám zde chci představit. ... Kapky na kameni 50 příběhů českých a slovenských rebelek kolektív autorov. Příběhy padesáti žen a dívek z Čech a Slovenska, které posouvaly hranice. Nenápadné ale vytrvalé rebelky bojovaly za práva žen, snažily se uplatnit v umění, sportu nebo ve vědě. Lucie Myslíková (* 2000 Brno) je brněnská skautka, která se věnuje ekologickým aktivitám v rámci hnutí Fridays for Future.Zároveň také vede oddíl mladších dětí. Dostalo se ji taky pozvání, aby promluvila na světovém setkání skautů v Ázerbájdžánu.. Lucie Myslíková se dostala do povědomí veřejnosti díky fotografii, na které klidně diskutuje s rozzuřeným ......

INFORMACE

AUTOR
Monika Kompaníková,
DIMENZE
7,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek.pdf

POPIS

Příběhy padesáti žen a dívek z Čech a Slovenska, které posouvaly hranice. Nenápadné ale vytrvalé rebelky bojovaly za práva žen, snažily se uplatnit v umění, sportu nebo ve vědě. Některé z nich používaly i opravdové zbraně, ale většina z nich jen svůj hlas, um, vytrvalost a lásku ke své zemi. Některé známé, jiné zapomenuté, ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším.

Chcete si přečíst knihu?Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Kompaníková,. Číst Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY