Aspoň jsem to zkusil

Aspoň jsem to zkusil - Michael Třeštík | I15cajalco.com

...em to zkusil od Michael Třeštík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Michael Třeštík a rok jeho života - Kultura21.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Aspoň jsem to zkusil. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Aspoň jsem to zkusil Rezervovaný džentlmen a zároveň nepokojný dobrodruh Michael Třeš ... Aspoň jsem to zkusil - Michael Třeštík | KOSMAS.cz - vaše ... ... . ... Aspoň jsem to zkusil Rezervovaný džentlmen a zároveň nepokojný dobrodruh Michael Třeštík, autor proslulých facebookových statusů, který dovede vytěžit stejně adrenalinu z nehody na motorce jako z překladu poezie, popisuje události a situace, které se mohly stát snad jedině jemu. Když jsem si někde v polovině uvědomila, že pouze sleduju, kolik stran ještě zbývá do konce, protože by se mi kniha hodila do ČV, řekla jsem si, že je něco š...

INFORMACE

AUTOR
Michael Třeštík
DIMENZE
4,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Aspoň jsem to zkusil.pdf

POPIS

Rok v životě Michaela Třeštíka Rezervovaný džentlmen a zároveň nepokojný dobrodruh Michael Třeštík, autor proslulých facebookových statusů, který dovede vytěžit stejně adrenalinu z nehody na motorce jako z překladu poezie, popisuje události a situace, které se mohly stát snad jedině jemu. Rozpustile klukovsky si pohrává s různými tématy a podává o tom zprávu se svým typickým suchým humorem a ironií.

Chcete si přečíst knihu?Aspoň jsem to zkusil ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Třeštík. Číst Aspoň jsem to zkusil Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY