Zmizelí ze Svitu Luny

Zmizelí ze Svitu Luny - Christelle Dabos | I15cajalco.com

...tě autorů fantasy Plume d'argent. Zmizelí ze Svitu Luny; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] ... Kniha: Zmizelí ze Svitu Luny - Christelle Dabos | Knihy.ABZ.cz ... .cz. Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Dabos, Christelle v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Christelle Dabos / Projít zrcadlem II: Zmizelí ze Svitu Luny. Druhá kniha úspěšné fantasy ságy o světě plovoucích nebeských ostrovů. Ofélie ještě dlouho po příletu na Pól a do Metropolis tápe: může vůbec důvěřovat svému záhadnému snoubenci ... Kniha Zmizelí ze Svitu Luny | Fantasyobchod.cz ... . Ofélie ještě dlouho po příletu na Pól a do Metropolis tápe: může vůbec důvěřovat svému záhadnému snoubenci Thornovi a podaří se jí zde uplatnit své mimořádné schopnosti Čtenářky? • Zmizelí ze Svitu Luny Druhá kniha úspěšné fantasy ságy o světě plovoucích nebeských ostrovů. Ofélie ještě dlouho po příletu na Pól a do ... Zmizelí ze Svitu Luny. Christelle Dabos. měkká vazba Druhá kniha úspěšné fantasy ságy o světě plovoucích nebeských ostrovů. Ofélie ještě dlouho po příletu na Pól a do Metropolis tápe: může vůbec......

INFORMACE

AUTOR
Christelle Dabos
DIMENZE
12,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelí ze Svitu Luny.pdf

POPIS

Druhá kniha úspěšné fantasy ságy o světě plovoucích nebeských ostrovů. Ofélie ještě dlouho po příletu na Pól a do Metropolis tápe: může vůbec důvěřovat svému záhadnému snoubenci Thornovi a podaří se jí zde uplatnit své mimořádné schopnosti Čtenářky? Všechno je tu zcela jiné než na její rodné Animě: dvořané se poníženě ucházejí o přízeň ducha rodiny krále Faruka, před kterého bude muset Ofélie předstoupit. Obstojí zdánlivě nešikovná Ofélie před králem a zdejším obecenstvem jako vypravěčka? Proč jí mladý Rytíř stále kříží cestu a vyhledává její společnost? A co znamená tajemné zmizení několika důležitých osobností z Metropolis? Ofélie je proti své vůli vtažena do objasňování záhady, která jí konečně otevře oči.

Chcete si přečíst knihu?Zmizelí ze Svitu Luny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christelle Dabos. Číst Zmizelí ze Svitu Luny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY