Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů

Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů - Alex Boese | I15cajalco.com

...ivých potravin - Zelená lékárna. Jak jsme hledali obrazy: Prózy a jiné texty z let 1968-1988 ... Privacy - Chytrabudoucnost.cz ... . Konec světa & Hard-boiled Wonderland. Nenechte se napálit, hroši trpaslíky nejedí! Nakladatelství CPress přišlo s aktuální publikací s lákavým názvem Hroši žerou trpaslíky! a podtitulem praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bullshitů. Hroši žerou trpaslíky! Alex Boese, CPRESS (2019) Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů. Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na soci ... Hroši žerou trpaslíky! - Alex Boese od 247 Kč - Heureka.cz ... . Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. ... Obálkový podnázev: praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů. Terminologický slovník. Přeloženo z angličtiny Předmět.hesla: hoaxy * fake news * poplašné zprávy * dezinformace * propaganda * reklama a propagace * masmédia a společnost Forma, žánr: monografie Konspekt: 316.4/.7 - Sociální interakce. Četnost výskytu slov ve vzorku zhruba 75000 blogů na serveru idnes.cz. a,1575958 se,1056653 na,792467 v,781923 je,621063 to,594183 že,561344 s,329918 A tak tedy jdu... : cestopis a příběh o prožití 787 km svatojakubské cesty . Jiří Dynybil. -- První vydání. -- Praha : Epocha, 2019. -- 451 stran, 24 nečíslovaných stran obrazových příloh : ilustrace (některé barevné), portréty, faksimile ; 22 cm. -- Abstrakt: Na mou duši, že nedokážu přesně říci, kdy poprvé, a především kolikrát jsem odpovídal na otázku ... Hroši žerou trpaslíky! ... CPress, 2019. -- 280 stran : ilustrace, portréty ; 22 cm. -- Obálkový podnázev: praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů. -- Terminologický slovník. -- Přeloženo z angličtiny. -- Abstrakt: Praktický a zábavný průvodce světem falše. Hoaxy, fake news, klamavá reklama a ......

INFORMACE

AUTOR
Alex Boese
DIMENZE
6,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů.pdf

POPIS

Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. Žijeme ve světě, který je každým dnem falešnější, a to čím dál bizarnějším způsobem. Tato kniha je zábavnou, ale i poučnou historií městských legend, fíglů, švindlů, politického mlžení a dalších žvástů, které zaplňují moderní svět. Nejde však jen o sbírku fake news, nabízí i praktické rady, jak toto "smetí" odhalit a ignorovat.

Chcete si přečíst knihu?Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Boese. Číst Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY