Alergie - moje malá proč

Alergie - moje malá proč - Delphine Huguet | I15cajalco.com

...phine Huguet; Camille Roy. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Alergie | Knihy.ABZ.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra. vazba: Váz. váha: 0.255 kg rozměry: 190 x 190 mm počet stran: 32 ISBN: 978-80-256-2640-5 ... Alergie | Knihy.ABZ.cz ... . vazba: Váz. váha: 0.255 kg rozměry: 190 x 190 mm počet stran: 32 ISBN: 978-80-256-2640-5 EAN: 9788025626405 PCT: 4723 Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra. Hledáte Alergie - moje malá proč od Huguet Delphine? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Alergie - moje malá proč (Delphine Huguet a Camille Roy). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Alergie - moje malá proč Autor: Huguet, Delphine Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025626399 ISBN: 978-80-256-2639-9 Originál: Les allergies alimentaires (Mes p'tits pourquoi) Ilustrace: Roy, Camille Popis: 1× kniha, vázaná, 32 stran, česky Rozměry: 19,8 × 19,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Alergie - moje malá proč Huguet, Delphine; Roy, Camille. 2 dny. Naše cena: 142 Kč Alergie Müller-Burzler, Henning. 4 dny. Naše cena: 138 Kč Atopický ekzém Alergie Astma Autor: ... Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro děti a mládež > Bystrá hlava > Delphine Huguet; Camille Roy - Alergie - moje malá proč Nové knihy. Smrt - moje malá proč . Co je to smrt? Probudíme se po smrti někde jinde? Nebudeme se jako mrtví nudit? Alicin dědeček zemřel a Alice si, možná jako ty, právě pokládá tyto otázky. Smrt působí smutek, máme z ní strach, přiná... Někdy máme stejnou potravinovou alergii jako naši rodiče, a jindy je záhada, proč zrovna toto jídlo nesneseme. Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Alergie - pálení očí, smrkání, kýchání, otoky, špatné dýchání, vyrážka, to vše jsou nepříjemné projevy alergie. ... tak snad toho budu ušetřená a celá moje rodina taky. Zajímalo by mě, proč je jí teď tolik, když jsem byla malá a mladá, tak toho tolik nebylo. Schwabka odpověděl/a na téma: #7. Alergie - moje malá proč: Les allergies alimentaires: Delphine Huguet Camille Roy - Andělské pohádky - Podzim ve starém mlýně: Iva Hoňková - Anglický obrá...

INFORMACE

AUTOR
Delphine Huguet
DIMENZE
6,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Alergie - moje malá proč.pdf

POPIS

Co je to alergie? Když máme potravinovou alergii, znamená to, že nám nějaké jídlo může ublížit? Hynek jednoho dne ochutná burské oříšky a najednou ho celé tělo svědí. Bude se muset celý život hlídat, aby náhodou nějaký nesnědl? Možná si i ty právě pokládáš stejné otázky jako Hynek. Někdy máme stejnou potravinovou alergii jako naši rodiče, a jindy je záhada, proč zrovna toto jídlo nesneseme. Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra.

Chcete si přečíst knihu?Alergie - moje malá proč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Delphine Huguet. Číst Alergie - moje malá proč Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY