Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to

Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to - Antonín Havlík | I15cajalco.com

...Mají svoje sny, touhy a lásky? Jaké mají plány do budoucnosti? Život lidí bez střechy nad hlavou vám přiblíží naše knížka - průvodce nejen pražským bezdomovectvím ... Homeless Guide: Netradiční průvodce světem pražských ... ... . Po jejím přečtení budete mimo jiné vědět, jak přežít na ulici, kdybyste si to chtěli zkusit. Průvodce pražským bezdomovectvím aneb Jak přežít na ulici a užít si to. Jsou ve městech celého světa i naší republiky - lidé bez domova. Říkáme jim bezdomovci, houmlesáci nebo tuláci a často je přehlížíme. Někdy se možná zamyslíme - jak se to tak stane, že se z běžného občana stane bezdomovec? No ... Homeless Guide: Netradiční průvodce světem pražských ... ... . Říkáme jim bezdomovci, houmlesáci nebo tuláci a často je přehlížíme. Někdy se možná zamyslíme - jak se to tak stane, že se z běžného občana stane bezdomovec? No různě. Homeless Guide . 15,37 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Homeless Guide Jak přežít na ulici a užít si to . Antonín Havlík; ... Po jejím přečtení budete mimo jiné vědět, jak přežít na ulici, kdybyste si to chtěli zkusit. Čítaj viac. Kúpte spolu . 25,77 € Ušetríte 3,67 € Kúpiť spolu ... Ono to reaguje na podnázev té knihy - Jak přežít na ulici a užít si to. Je to z toho důvodu, aby člověk problematiku nepoznal jen v rámci knihy, ale kdyby měl zájem, tak aby poznal i to, jaké to vlastně je, přespat na ulici. Je to určitě zajímavá zkušenost a myslím si, že to může být i do jisté míry terapie. VOĽNÝ ČAS Beletria Homeless Guide. Homeless Guide. Jak přežít na ulici a užít si to. Havlík Antonín. BIZBOOKS , 2019 . Bežná cena: 16,49 € Naša cena: 15,67 € (ušetríte: 5%) Študenti: 14,02 € (ušetríte: 15% ... Contents Obsah 6 Úvodní slovo 8 Kdo je bezdomovec? 11 Jak může vypadat člověk na ulici 15 Jak se tam dostat 22 Spaní na ulici 27 Jídlo 29 Hygiena 30 Vojtech 60 Rychlé tipy na přežití 61 Každodenní život 63 Zoufalství 64 Jak shánět peníze? 69 Výmluvy lidí, když nechtějí dát drobák 70 Bezdomovecký slovník 72 Karim 110 Hlavní nádraží 114 Prostitutkou v zapomenuté ... Homeless guide : jak přežít na ulici a užít si to / Tony Havlík. Detail MARC Katalog Svazky. Buďte první! Komentáře Buďte první! ISBN: 978-80-265-0885-4 (vázáno) : Kč 399,00: Hlavní autor: Havlík, Tony, 1993-Název dokumentu: Homeless guide : jak přežít na ulici a užít si to / Tony Havlík: - informace k inzerátu... Ocitli se na úplném společenském dně ve světě drog, alkoholu i...

INFORMACE

AUTOR
Antonín Havlík
DIMENZE
6,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to.pdf

POPIS

Jsou ve městech celého světa i naší republiky – lidé bez domova. Říkáme jim bezdomovci, houmlesáci nebo tuláci. Kdo jsou ve skutečnosti tito lidé? Jak se na ulici dostali a jak na ní přežívají? Mají svoje sny, touhy a lásky? Jaké mají plány do budoucnosti? Život lidí bez střechy nad hlavou vám přiblíží naše knížka – průvodce nejen pražským bezdomovectvím. Po jejím přečtení budete mimo jiné vědět, jak přežít na ulici, kdybyste si to chtěli zkusit.

Chcete si přečíst knihu?Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Havlík. Číst Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY